valentin kozharsky

  • 1027
  • 2
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

the walking dead

her bölümden ciddi ciddi sağlam aksiyon bekleyen insan yemin ediyorum bu dizinin ne anlattığını gram anlamamış insanlar ya da aksiyonu bol sikik zombi filmleri izleyip izleyip buraya geliyorlar, anlamadım gitti. aynı şeyleri yazmayacağım fakat 1-2 sayfa geride gerçekten güzel açıklamış birisi bu diziyi.

--- s07e02 spoiler ---

zamanında bölümde gözüken biri hakkında spoiler almıştım.

ayrıca aslında çok fena düşündürücü, lan acaba, dedirttiren bir bölümdü. bence bu kingdom kesinlikle ezekiel'in anlattığı gibi ayakta kalmış bir topluluk. psikopat bir yan beklemiyorum ben bu adamımızdan.

richard'ı, ezekiel'in sağ kolunu, çok ama çok beğendim bee. tam olarak sağ kol değil de işte sahada en çok güvendiği adam, artık adı her neyse. adam gerçek bir kingsguard. kendisi zaten arthur dayne'i andırıyor :d birazcık tabi. o adama inş bir şey olmaz diyeceğim ama bana olacakmış gibi geliyor. hatta, varis benjamin'e de. bakalım.

şimdi bu adamların hastalıklı, leş yedirilmiş domuzlarla beslemesini tuttum. savaşçı bir topluluk değiller ama mücadeleyi az biraz yapıyorlar. birleşmeyi bekliyorlar sadece. hilltop ve alexandria ile büyük ölçüde birleşecekler zaten ama bakalım nasıl olacak. genel kanının aksine, ezekiel ile rick anlaşamayan tipler olmayacak bence. enseye tokat, kıça parmak olmasalar bile kötü geçinmeyecekler. hilltop reyizi sıkıntılı ama. dikkat.

--- s07e02 spoiler ---

devamını okuyayım »
01.11.2016 01:30