varanus komodoensis

  • 437
  • 52
  • 1
  • 0
  • 5 gün önce

shinji kagawa

alt metin okuma özürlü beşiktaşlıların satın alma opsiyonu olmamasını meşrulaştırmaya çalıştığı formsuz ama kaliteli orta saha. "satın alma opsiyonu olmaması hiçbir anlam ifade etmez, talisca'nın vardı da ne oldu? beğenirsek yine alırız" cümlesini kurmak için düşünme kabiliyetine sahip olmamak gerekiyor.

dortmund o kadar diretmene rağmen sana satın alma opsiyonu vermiyorsa bunun anlamı oyuncusunu satmak istememesidir. benim kagawa ile ilgili planlarım var ama şu an için kagawa'nın form tutmasını bekleyecek durumda değiliz diyor dortmund.

ayrıca satın alma opsiyonu demek beşiktaş'ın satın alma önceliğinin olması demektir. yarım sezon döktürür 10 gol 15 asistle oynarsa beşiktaş opsiyonunu kullanır ve kagawa'yı transfer edebilirdi. ama senin opsiyon hakkın yok kardeşim. kagawa mükemmel bir sezon geçirirse dortmund'un kapısına dayanacak avrupa kulüplerinin vereceği bonservis bedelini sen veremezsin. bir premier lig kulübü dortmund'a 10-15 milyon euro teklif ederse "şimdi ben 2 milyon euroya kagawa'yı alamayacak mıyım abi" diye yumurcak gibi kalırsın. bunu anlamak bu kadar mı zor?

satın alma opsiyonu ne demek önce onu öğrenin. öylesine laf olsun diye verilen bir hak değil opsiyon hakkı. tamam talisca'yı alamadın ama başka takımlar 100 milyon euro bile verseler talisca beşiktaş'ta kalmak istediği takdirde beşiktaş 20 milyon euro verip alabilirdi.

devamını okuyayım »
01.02.2019 17:54