vela

  • 349
  • 9
  • 3
  • 0
  • 3 gün önce

scrikss

hem kalitesi, hem müşteri memnuniyeti açısından takdir edilesi hem de yerli kalem markası.

kendileriyle yaşamış olduğum muazzam olay şöyle gelişti,

graph-x 0.5mm model kalemlerini 1 yıldır gayet memnun olarak kullanmaktaydım. hatta tasarımına şekline öyle bayılmıştım ki aramızda başka bir bağ vardı. ondan başka kalemle yazdığımda rahat edemiyordum.
o kara gün, o güzelim kalemim nasıl olduysa elimden kaydı düştü yere. öyle de bir düşmüş ki şerefsiz, tam ucunun üstüne. tabi suç onda değil bende.
e haliyle ucu yamuldu. buhran içinde göz göze geldik yamulmuş uçla. ucu kendi imkanımla düzeltmeye çalışırken üstüne bir de kırıldı. daha doğrusu resmen kırdım. geçmiş olsun.

ne yapacağım şimdi bu kalem çöp mü olacak derken aklıma üreticiye mail atmak geldi. öyle de yaptım. kalemin ucunu kendi hatam ile kırdığımı, ücretini ödemek şartı ile bana yeni uç gönderip gönderemeyeceklerini öğrenmek üzere mail attım. birkaç gün sonra dönüş yaparak adresimi istediler. ertesi gün uç evime ulaştı. bana ücretsiz olarak uç göndermişlerdi.

hayatımdaki en büyük şaşkınlıklardan birini yaşadım. küçücük bir ucu bana ücretsiz gönderdiler. 25tl civarı değerindeki bir kalem için bile olsa müşterilerini kaale alarak gözümde kat be kat yükseldiler. bundan sonra bütün kalemlerimi burdan alırım. helal olsun, kendilerini tebrik ediyorum.

(bkz: türk malı olup kaliteli olan ürün)

devamını okuyayım »