venusteki limon agaci

  • 4595
  • 31
  • 5
  • 0
  • dün

erkeklerin reddedilince yaptıkları

(bkz: #98130698)

entry'i görünce güldüm. çünkü hatırladım. avrupalı bir erkeğin reddedilme anı, sömürgeciliğin pornosunun çekildiği yılları tek bir insan bedeninde gözlemleyebileceğiniz bir imkan sunabiliyor.

fransa'dayken fransız bir doktorun içinden karanfil metro çıkışında kızlara laf atan akdereli genco çıktı mesela. çünkü o hem frrrrrransız, hem doktordu. bense doğu'nun mistik çöllerinden gelmiş kınalı bir yapıncaktım. sanki ilk defa klozeti, diş fırçasını ve pantolunu bunun sikik ülkesinde görmüştüm, aşkı bana bir lütuftu adeta. herifin eli yüzü de pek düzgündü, mavi gözleri vardı ve müzik grubuyla jazz yapıp klarinet çalardı. tüm bunların üzerine tekrar ediyorum, frrrrransız olduğunu dikkate alırsanız, herifin kendini isa mesih hasan mezarcı gibi görmesi son derece normaldi.

kapıya dev çiçekler, orkideler bırakmalar, evlenme teklifleri, bana sormadan fotoğrafımı çalıp keko gibi feysbukta kapak fotoğrafı yapmalar, sürekli her an karşıma çıkmalar, yılmaz morgül gibi ağlamalı ses kayıtları, dış kapının önünde tarık akan gibi beklemeler derken salon kadınlığını bırakıp eeeh çektiğim dakika orospu çocuğu bi an tek kişilik sevr antlaşması'na döndü. “senin benim medeni ülkemde ne işin var, ortaçağ ülkene geri dön” dedi. “sen oy kullanabiliyo musun?” dedi. “oryantal bir masalda yaşayan gerçek olamayacak bir prenses gibisin” diyen adam, kendini osmanlı fakirlerine küfeyle taşıtan şerefsiz ingiliz diplomatlarına döndü. aha dedim, cono kavgası var. fransız conosu. “yılmaaaaaaaaz aha ye bunuuuu” diyerek kavga pratiklerinde bir çağı kapatıp uzay çağını başlatan vajina tokatlayıcı meşhur cono teyze gibi bu da erojen bölgesini tokatlamaya başlicak dedim. allah'tan adana'dan da, kozan'dan da, conolardan da haberi yoktu. henüz.

ama tabii atatürk yattığı yerden 100 sene sonrasındaki bir hadsize de haddini bildiriyor. “senin nenen pencereden oy kullanmaya giden erkeklere bakıp iç geçirirken benim nenem oy verip milletvekili seçiliyodu aşağılık köpek” dedim. o an türk filmlerinde arkadan başlayan keman gibi mehter başladı. normalde ığıl ığıl nefret ettiğim bu coğrafyayı seyit onbaşı gibi sırtlıyordum. “sen önce cezayirlilerden, faslılardan çaldıklarını geri ver hırsız”dan girdim o kibar madama anasından çıktım.

sonuç: aylar sonra bir fotoğraf geldi. bu mal halk tv'den mi artık nerden bulmuşsa bi yerden bir adet nutuk sipariş etmiş, yakasına da atatürk rozeti takmış. galiba atatürklü kahve kupası da yanında hediyeymiş, diğer eline de onu almış. bi baktım, yalçın küçük gibi kalpak takmasına az kalmış.

yaaaa öyle işte seni küçük şerefsiz emperyalist. reddedilince köpekleşirsen, adama nutuk'u sipariş ettirip böyle poz verdirirler işte. pis hırsız faşist mösyö lavabo.

edit: kisin yışınmıştır buculara geliyor, karşınızda mösyö lavabo: https://hizliresim.com/ggw4kv

devamını okuyayım »