venusteki limon agaci

  • 3715
  • 31
  • 8
  • 1
  • bugün

17 şubat 2016 ankara'da patlama

siktimin coğrafyasında kendi hayatıma devam etmeye, gdo yüzünden kanserden ölmemeye, gasp edilmemeye, taciz ya da tecavüze uğramadan evime gitmeye çalışırken şimdi 3 ayda bir sevdiklerim tarafından "öldün mü?" diye arandığım ve sevdiklerimi ölüp ölmediklerini kontrol etmek için aradığım bi hale dönüştüm.

servis aracı yanıyormuş, servis aracı. içinde insanlar var. alevler sönmden yayın yasağı geliyor.

bakın bombaların patladığı nokta öyle bi yer ki plastik torbayı üfleyip şakasına bile patlatamamanız gerekir. eğer orada bombalar patlıyorsa bilin ki artık sığınaklarda bile güvende değiliz.

el birliğiyle ortadoğu yaptılar buraları. islamcılar değil eski bir milli görüşçünün değişebileceğine inanan gerizekalı cihangir solcuları yedi bu ülkeyi. zavallı türbanlı bacıların bitmeyen mağdurluğundan terör örgütlerinin acaba hangisinin bomba patlatmış olabileceğine yönelik çoktan seçmeli sorulara cevap arıyoruz. ama çok şükür alkolü azalttık, sigara paketlerini yırttık, küçücük çocukları kapattık ve tahrik olmadan sevişiyoruz. hello ortadoğu, selam sana ışid, sana da günaydın önce davul zurnayla karşıladığım ama sonra yalandan lanetlediğim pkk.

bu ülkede bir gün geçmesin ki o darağaçlarının mantığını anlamayayım.

devamını okuyayım »
17.02.2016 19:48