vercingetorixxi

  • mülayim ama sempatik (536)
  • 947
  • 8
  • 1
  • 0
  • geçen hafta

sünnet

geçen yaz pipimin ucu mayonun filesine sürterek tahriş oldu. çünkü mayoyla çok yürümüştüm. hem de evimden uzakta gerçekleşen bu olay beni çok üzmüştü. sonrasında rende etkisini ortadan kaldırmak maksadı ile mayonun filesini kestim.

bu yaz da mayonun ortasındaki dikiş pipimin ucunu tahriş etti. hem de geçen senekinden daha fazla. sebebi de arkadaşlarla plajda voleybol oynamam. şu an için yapabileceğim bir şey yok, üç tane mayo değiştirdim, yaz tatilim tekrardan zehir oldu. değil mayo, don bile giyemiyorum, evde kendi özel bölgemde çıplak geziyorum, aile içine de pipimin etrafına yerleştirdiğim kap şeklinde bir aparatın üstüne don giyerek ancak çıkabiliyorum.

yanlış kıyafet seçimi, ekstra faktörler, pipimin ucunun normalden daha hassas olması, bunların dışında genel olarak canı tatlı biri olmam, her neyse, sünnet olmamış olsam bunlar başıma gelmeyecekti. zira bu hassas yerin üzeri doğal deri ile korunmuş olacaktı, penis başım da içeride kurumamış bir şekilde dinleniyor olacaktı. şu an vücudumun en hassas yerlerinden biri olan penis başının üzeri savunmasız bir şekilde bırakılmış durumda ve bu durumun olumsuz etkilerini istisnasız her yaz çok net bir şekilde çekiyorum.

doğrudan çekiyorum bunun ceremesini anlıyor musunuz ey sevgili insanlık??? hani rakı muhabbetini, bu adetin felsefi kısmını siktir ettim, şu an eşekler gibi canım yanıyor!

bana sünneti savunanı, tıbbiymiş, dinmiş, kanunmuş her ne boksa, çok fena benzetirim.

yok olasıca gelenek, yerin dibine batsın... beni çocuk yaşta sünnet ettiren toplum kanunlarının da topunun amına koyayım...

devamını okuyayım »
01.09.2011 14:54