vercingetorixxi

  • azimli
  • mülayim ama sempatik (543)
  • 1044
  • 6
  • 6
  • 0
  • dün

#sendeanlat

24 yaşında bir erkeğim.

10 yaşıma kadar dedem (babamın babası) her görüştüğümüzde "pipin nasıl" diye sorarak çükümü ellerdi. yani okşar gibi ellerdi. bence ailevi bağlarla açıklanabilecek sempatik bir hareket değil çünkü o yaşlarıma rağmen çok rahatsız oluyordum. pasif olarak bundan kaçmaya çalışmama rağmen bir yolunu bulup elliyordu. sonuncuda (sene 2000) artık başka çaresi kalmayan annem boynu bükük, bin pişman ama düzgünce bir tepki gösterince de çok yüksek sesle bağırarak kendisini savunmuştu. çok net hatırlıyorum, "sanki adam öldürdük" demişti. neyse, 1 yıl sonra da öldü. bence dedem ensest bir pedofiliydi.

15 yaşımdayken şehirler arası otobüste yanımda oturan pos bıyıklı, kunduralı, tespihli ve arabesk müziğe gönül vermiş (başlarda az lafladık) dayı tarafından uykumda taciz edildim. yani açık konuşmak gerekirse ben uyurken çükümü ve taşaklarımı okşadı. uyku halinin verdiği sersemlik ve biraz da pencere kenarı olmasının verdiği korkudan dolayı bir şey diyemedim. fark edip uyandığım anda durdu ve uyuyor taklidi yaptı, gece 3 falandı, sabaha kadar uyuyamadım. hafif bir ağrı vardı, artık herhalde uyandıracak kadar sertti, yoksa uyanmazmışım bile. hepimizin gayet aşina olduğu tipten bir adam işte.

20 yaşımdayken diskoda zenci tarafından taciz edildim. ben dans ederken artık değdirdi mi, elledi mi ne yaptıysa arkamı döndüğümde pis pis sırıtıyordu ve sanki anlamayacakmışım gibi gözümün önünde arkasını döndü. eh, yukarıdaki iki olayın ve tabi ki içkinin de verdiği nefretle adama arkadan bir vurmuşum... arkadaşları yerden toparladı, benimkiler de beni tuttular vs. güvenlik geldi, dilimiz döndüğünce olayı anlattık, adamı ve arkadaşlarını dışarı attılar, biz geceye devam ettik.

24 yaşında normal bir erkeğim amk. işe bak...

devamını okuyayım »