victim35

  • 1833
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

ankara üniversitesi'nde 100 pkklıyı döven 8 ülkücü

sağ solu , ülkücü ppklısını geçtim, 100 lere karşı 8-9 kişi neyin kafasını yaşıyor bu arkadaşlar bilemem ama acayip derecede sinirlendikleri belli. ayrıca kavga olmamış diyenler büyük ihtimalle hiç kavga etmemiş adamlar, o kadar adamı poz versin mi diye çağırdın.

basit ve net söylüyorum bayrağa böyle birşey yapılsa direk kafadan girerim, ha yapılmasa da girerim heyecan olsun o kısım benim özelim, ama şunu söyliyeyim, bu pislikler olmasada millet okuluna kpss' sine falan çalışsa en olmadı robotları dövüştürse.

bu arada üniversitede bu olaylar olmamalıydı diyen arkadaşlar, artık üniversiteler, bilim yuvası değil kpss ön şartı olmuştur, gerçekten akademik eğitim veren kurumlarda zaten böyle olaylar fikri tartışmadan öteye geçmemektedir, eğri oturalım doğru konuşalım, öğlene kadar derse gidip , öğlenden akşama kadar kafede çalışan, gecede proje yapan biri sizce böyle olaylara karışır mı?

evet karışır arkadaş benim önem verdiğim konu geleceğim ama bayraksız bir gelecekte düşünmüyorum, ha konuyu klavye başı delikanlılığı yada sen ne okuduna getirenler , bırakın benim ne olduğumu siz de bir iş bulun, önce ailenize sonra çevrenizdekilere hayrınız olsun, boş beleş anarşiklerden de korkmayın ki cesaret bulup geleceğimizi karartmasınlar.

devamını okuyayım »
15.05.2012 09:18