viyale

  • 41
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

mehmet pişkin

günümüz insanlarının sosyal medyanın da yaygınlaşmasıyla hayatlarını mükemmel gösterme çabasına karşın aslında ne kadar yalnız olduklarını bir kez daha bana hissettiren adam . videoyu izlediğimden beri o kadar garip bir hüzün duydum ki, çünkü kabul edersiniz veya etmezsiniz hepimiz bu durumdayız, insanlık bu durumda. kalabalık gözükmeye çalışırken o kadar yalnızlaştık ki ruhsuz bi hal aldık samimiyetsizleştik, tahammülsüzleştik. beni çok etkilediği için kendisinin sosyal medya hesaplarına şöyle bir göz gezdirdim. okumuş, kültürlü, geniş bir çevreye sahip çevresinin de yine doğal olarak kendisi gibi insanlardan oluştuğu belli. hep beraber gülüp eğlenseler de hiçbiri bu adamı anlamamış tıpkı bizim de etrafımızdakileri çok iyi anlayamadığımız gibi.
benim geçmişe garip bi takıntım ve bununla birlikte garip bir hüzün duygum vardır bu videoyla birlikte mehmet pişkin'in beni bu kadar etkilemesinin sebebi de bu aslında biz büyüdükçe geçmişimizdeki samimiyetimizi kaybettik, bireyselleştikçe bireyselliştik.
sözü daha fazla uzatmazsak hayat tüm olumsuzluklara rağmen yaşamaya değer onu bunu boşver asıl kendin için ama kendisi bunu seçmişse yargılamak aptallıktan başka bir şey değil. elbette kendisi her şeyin farkındadır; sizin düşünebileceğiniz her şeyin. çok sevdiğim kendime en yakın gördüğüm yazar sabahattin ali'ye çok benzeyen sevgili mehmet seni tanımayı gerçekten isterdim. umarım huzur seninledir.

devamını okuyayım »
16.10.2014 20:36