vladko

  • 1526
  • 22
  • 1
  • 0
  • evvelsi gün

erken boşalmayı önleme yöntemleri

önce ağır bir eşya kaldırp belinizi incitiniz.

doktora gidiniz.

size vereceği egzersiz programını harfiyen (hatta abartarak) uygulayınız. arada seks yapınız, bel egzersizlerinin boşalma süresini acayip bir şekilde uzattığına şahit olunuz.

olmadı mı?

o zaman acilen depresyona girip psikyatriste gidiniz. size vereceği antidepresan ilacın yan etkisi olarak geç boşalma ( hatta bazen boşalamama) sorunuyla boğuşup partnerinizi bağırta bağırta seviniz.

yine mi olmadı?

sağlıklı bir seks için sert kalçalara ve esnek bir bele sahip olmanız gerektiğini öğrenin. merdiven çıkın, sırtüstü yüzün. sonuç umduğunuzdan daha iyi olacaktır.

hala olmuyor mu?

prezervatif kullanın. süreyi uzatacaktır.

yine mi?

baba filmini izleyin seksten önce. böyle cesaretli adamların aktivitelerini izleyen erkeklerin erkeklik hormonları tavan yaparmış. olmadı seksten önce cesaret örneği gösterdiğiniz anılarınızı hatırlayın. kendinizi düşman saflarına saldıran süvari birliğinin başındaki komutan olarak hayal edin.

hala değişen bişey yok mu?

oğlum sen çok yüce gönüllü bir insansın. seksin insan bedenine bir saldırı olduğunu düşünüyorsun. seks nihayetinde şiddet içerir. penetrasyon falan. insan bedeninin kutsal olduğuna inanıyorsun, üremek için gerekli tohum serpme işlemini en kısa sürede bitirmek istiyorsun. sen böyle yüce bir insansın. kafana takma, kız arkadaşını da azat et, yazık olmasın kızcağıza.

devamını okuyayım »