volga

  • 152
  • 4
  • 1
  • 0
  • 5 gün önce

socrates dergi

dempsey-carpentier boks maçıyla ilgili "hayatın asıl trajedisi kaybetmek değil, az kalsın kazanacak olmaktır." şeklinde bir cümle geçiyor bu dergide.

bu cümleyle ilgili burada bir entry vardı ancak yazar kişisi sebebi bilinmeksizin bu entryi kaldırmış. bu cümleyi "az kalsın kazanacak" bir birey olarak buraya bırakmazsam kendime ve az kalsın kazanacaklara saygısızlık etmiş olurum.

başında caner eler gibi sonsuz saygıyı hakeden bir spor efsanesi... başından geçenlere rağmen kimse bunlara değinmez. konusu bile açılmaz. çünkü caner eler sporcu kişiliği ile, dünyaya bakışı ile, türkiye'ye bakışı ile insanları etkilemiştir. 2013 yazında, herkesin sustuğu günlerde konuşma cesaretine sahip ender adamlardan biriydi caner eler.

çocukluğumun takımı parma'nın büyük fanatiği parmamaniac emre özcan, yugoslavya milli takımından 30 tane ilk on bir çıkaracak kadar futbol manyağı, tarzını, yaşam biçimini çok sevdiği ilhan özgen gibi bir adamı barındırıyor bu dergi.

seni unuttum sandın değil mi? medya devi erman yaşar... senin hakkında bir şey yazmaya kıyamıyorum. 2013 yazında sen de korkmayanlardandın. biliyorum sözlükte yazarsın, bu entryi görürsen çak bi selam.

senciyiz güllaç reis!

devamını okuyayım »