vzgclmzm

  • 90
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7 yıl önce

25 ekim 2009 fenerbahçe galatasaray maçı

bir fenerbahçe bayramı daha geride kaldı . çoşkuyla fenerbahçeliler kutladı. ama bazı insanlar!! var ki onların çoşku, eğlenmek ve deşarj olma yöntemleri farklı. biz tabi ancak tv ekranlarının bize gösterdiklerini görebildik. sen kim oluyorsun kendini ne sanıyorsun sahaya yabancı madde atıyorsun. hakemin kafasını patlatınca ne oldu onun sayesinde mi galatasarayı yendin. bir kaç maç o stada giremiyeceksin olduğu bu tabi senin insanca!! davranışın yüzünden onbinlerce kişide stada gidip maçı izleyemeyecek. bana kalırsa senin stadda ki kameralardan tespit edilip ömrün boyunca toplu hiç bir gösteriye sokulmamam lazım. atılan sular ve benzeri cisimler içinde aynısı geçerli.
maça gelince galatasarlıların içinde bir umut vardı bu kez olacak çok iyi bir kadromuz iyi bir teknik direktörümüz var. ama o camia içine giren direkt fenerbahçeyi özellikle kadiköyde yenememenin verdiği psikolojik baskıyı hissediyor. sonuçta aşırı gergin bir şekilde konsantre olamadan 1 gol pozisyonu ile maçı bitiriyor.
fenerbahçe daum'un akıllaca taktiği ile her yerde basıp mücadele etti. mücadele gücü yüksek bir takımın içinde alex gibi fark yaratan bir futbol profesörüne sahip olmak farkı ortaya koyuyor.
ve de arda sevdiğim bir futbolcu oyunculuğu dışında keyifli bir insan. ama camia ona çok fazla sorumluluk yükledi ve bu baskı altında ezilmeye başladı çok agresif kaptan olmakta tuzu biberi oldu. bunu kaldıramıyor yoksa seni iten bir futbolcuya gidip 1-2 dakika sonra adam ol diye çıkışmazdı. ortamı gerip seni oyun başlamadan oyundan düşürdü. umarım bu yetenek bu baskı altında harcanmaz.

devamını okuyayım »
26.10.2009 11:05