w for walter

  • 364
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

berkin elvan öğrenci evi

bu uygulama, kesinlikle sıçtık tüy diktik demenin bir yoludur. devrim devrin diye tutturanlar devrimin bir mülkü işgal etmekle olacağını söylüyor.

devrim deyince üç kalıp cümle kullanan sığ üniversite gençliği olmayın düşünün okuyun biraz, devrim nasıl olur, bir çok insan yazmış çizmiş, devrimcilik kelleni önüne koymaktır. idam hükmü alacağını bile bile ordudan istifa edip red çekmektir. devrim dediğin herkesin inandığı değerleri yıkıp yıkılmayan gözükene başkaldırmaktır. isimleri kullanıp işgal etmek değil, bir çocuk öldü haksız yere işiniz örgütlenip, bunu insanlara anlatma yoluna gideceğinize gidip öğrenci evi altında isim kullanarak insanların tepkisini çekecek iş yapıyorsunuz.

anladık, hayatı bilgisayar başında oturmak sanıyorsunuz ancak, devrim dediğiniz şeyi yapacaksanız örgütlenecek bu işi, halka yayacaksınız, aranızda belli bir grup kafasına göre iş yapmayacak, liderleriniz olacak her kafadan ses çıkmayacak. en önemlisi saçma boş işler peşinde koşmayacaksınız hadi koştunuz çocuğun adını kullanmayacaksınız hadi kullandınız buna devrim demeyeceksiniz.

yanlış işler peşinde koşup, ne bedeninizi ne fikrinizi yormayın. ülkede kutupları ayırıp insanların tepkisini çekmeyin, birleştirmek için adım atın amk.

devamını okuyayım »