warherooguzhan

  • 3502
  • 132
  • 14
  • 1
  • bugün

sony ingiltere'ye zamlara karşı mail kampanyası

bu ülkeden ve bu ülkenin insanlarından bir yol olmaz demenin kanıtıdır. bak gördünüz değil mi? nereden baksan elinizde kalır. kampanya başlatılmış oyun oynayan ve kampanya'dan haberdar olan herkes mail atmış. tamam buraya kadar sorun yok olması gerektiği gibi peki sonuç ne oluyor? kampanya iletilmesi gereken kişilere iletilmiş görmüşler ve açıklama yapacaklarını*yazmışlar ve üstüne eklemişler bu yüzden kampanyayla ilgili email detaylarını kaldırıyoruz, haklıyken haksız duruma düşmemek de önemli. türk oyuncularına davar gözüyle bakıyorlar. bu sponsor olayları ise firmalar kendilerine paralı avukatlar bulmak için yaparlar. bir sorunu size sandığınız ve bildiğiniz gibi değil şundan dolayı bundan dolayı yani rahat rahat bahane uydurmaları için forumlara, teknoloji inceleyicilere, bunların editörlerine ve youtuberlara sponsor oluyorlar. çünkü bunları kim takip eder? davar oyuncular takip eder. bu davar oyuncular o kadar salak ki takip ettiklerine kolayca inanırlar. bu oyun sektörü birer uyuşturucu gibidir hatta kapitalist sisteminin ne kadar vahşi olacağını derinden hissedersiniz. adamlar şaka gibi birde mail göndermelerini engellemişler yani kampanya yalan dolanla geçiştirilecek ve sorunun üstüne hafif bir şekilde üstüne gidilip 50 lira anca indirim yapacaklar.
edit: al bir diğer kanıt ilin avrupalısı ve amerikalısı bile haklısınız bir düzenleme yapılması gerekiyor diye destek mesajı yazmışlar. abi bizim burada sığırlar çok olduğu sürece bu ülke'den bir yol olmaz. hakkınızı araştırın arayın maalesef ülkemizde hak arama konusunda çok korkak yetiştirildik bu yüzden bunlar başımıza geliyor.
edit2: muhalif kesim özellikle aptal olduğu sürece akp hepimize müstahak amk. he amk dolar kurunun yanlış politikalar yüzünden yüksek olduğunu senden öğrendik tebrikler amk kendini aydın sanan çomar. artık yanlışı yanlışla savunmayı bırakın. kim olursa olsun akıllı mantıklı düşünmeyen özellikle inatla düşünmek istemeyen herkes çomardır. hangi partiye oy verdiğin beni ilgilendirmez.

devamını okuyayım »
09.10.2018 01:38