webyusuf

  • 242
  • 229
  • 105
  • 0
  • dün

lviv

ukrayna’nın sanat şehridir. izmir ile eskişehir arası bir kıvama sahiptir.

taksi kullanmak yerine havaalanının shuttle servislerini deneyin. taksiden de uber’den de ucuz.

illa türklüğünüzü sergilemeyin. otelmiş, kiralık evmiş. booking’den düzgün bir hostel bulun, insanlar kaynaşmak için gözünüzün içine bakıyor. ingilizce bilmeniz yeterli hostel ahalisiyle anlaşmanız için.

neresi gezilir, ne yapılır yukarıda anlatılmış zaten. ama metro club’a gitmeyin uyarısı birebir doğru! sevgisiz ve değersiz abazan kardeşleriniz ile haşır neşir olmak değil amacınız. bir de oradaki hatunların çoğu paralı asker. yoksa bilimum mekanlarda gayet sohbet edebileceğiniz devran-ı afetler mevcut. her kadını orospu zanneden kekolar gibi düşünmeyin. o işler metro’da dönüyor.

italyan pizzacısının ismini unuttum, isim özürlüyüm zaten. kesin biri yazmıştır, entrylere bakın. gidin! sormayın, gidin! bu kadar.

dövme meraklıları için de lviv bir cennettir. ukraynalılar bu konuda başarılı, türkiye’de -atıyorum- bin tl’lik dövme orada 300 tl olsun. işçilik ise aşmış durumda.

her votkaya atlamayın, derecesi yüksek olana denk gelirsen levent kırca’nın meşhur sarhoş tiplemesine dönersiniz. bir de bırakan erkekleri, kadınıyla dahi alkol yarışına girmeyin. rezil olmanın alemi yok.

slava ukraini!

devamını okuyayım »
17.10.2017 17:29