welebrity

  • 1379
  • 25
  • 4
  • 0
  • dün

sabah 8'de başlayan derse full makyaj gelen kız

kendisi karımdı, iki ay kadar önce götüme tekmeyi bastı.

gerçi dur, daha boşanmadık, o yüzden götüme tekmeyi bassa da halen karımdır. hmm. çıkmadık candan ümit kesilmez.

2000 yılıydı, çok çok iyi hatırlıyorum çünkü siktiğimin makro vizesi olacaktı. iktisat fakültesinde 4. sınıfım, 4. sınıf dahil tüm derslerim çok iyi ancak, bir tek karabela makro sınavı... pezevenkin sınavı. hiç geçemeyecekmişim gibi, alttan alıyorum.

aslında bu alttan alınan ders sayesinde tanışmıştım.

ikinci sınıfın daha ilk dersine yetişmeye çalışırken, saat 12 gibi görmüştüm ilk. her sabah fakülte kapısında bir kuğu edasıyla içeri salınırdı. dümdüz saçlar, kusurları kapatılmış, aslında kapatılacak kusuru olsa bile tenine bakmıyordun ki, gözlerine baktığında başka bir yere odaklanamıyordun, neyse. "bu ne bakım" diye geçirmiştim içimden. tanıştığım sabahın üzerinden tam 14 yıl geçtiğine kimse inandıramaz beni ama öyle.

tam üç sene kıvrandım anasını satayım, kim bu kız, kimle konuşur, kimle tanışır? hakkında bildiğim tek şey, her sabah, aynı eda ile, aynı bakım ile, kesinlikle sektirmeden en güzel haliyle kampüste oluşu.

2000 senesiydi. makroyu alttan alıyorum, üçüncü bir şansı yok bunun, mezun olmazsam babam götümü keser. sizin baba nasıl bilmem ama, benimki hiç acımaz keserdi.

hiç de alttan ders almamışım, nasıl bir eziklik, kendimden küçüklerle (ulan 1 yaş be) giricem sınava, hiçbirini de tanımıyorum. badak mı dersin, inek mi dersin, asosyal mi dersin, ezik mi dersin adını sen koy. zaten zor sosyalleşiyorum, zaten kilitliyim, zaten bakirim amk 23 yaşımda.

zart diye geldi yanıma oturdu gavurun kızı. nasıl terliyorum! yine o her zamanki bakımında. ilk defa bu kadar yakınımda, tanrım ne kadar güzel kokuyor.

herhalde, hayatımda ilk defa hiç tanımadığım bir kıza, sırf yanımda oturup da kokusunu aldım diye dönüp. "ne güzel kokuyorsun" dedim. saçmasapan, korktum söylerken.

"teşekkür ederim".

"ya bir şey sorucam, ben seni üç yıldır görüyorum, sabahın körü bile olsa hep çok bakımlısın. benim halime baksana, saç bir yerde baş başka bir yer" derken susturuyor.

"babam kuaför benim, her sabah birlikte açıyoruz dükkanı".

damat traşını kayınpederin yapması bir başka başlığın entrisi sözlük.

lan ben bu kızı hala seviyorum galiba.

edit: aranızda bi ajan var, bu entriyi kendisine yetiştirmiş. o kimse artık, aferin ona :)

kendisi karımdır, iki ay kadar önce götüme tekmeyi basmıştı. bu sabah (bkz: edit sabahı) yine aynı eda ile, full makyaj çıktı karşıma.

gelen yüzden fazla mesaj sonrası editi: her şey olacağına varır.

geçen senenin en beğenilen entrylerine girdikten sonra gelen edit: karı koca arasına girilmez çocuklar, başka şeyleri merak edin, mesela "2015 genel seçimlerinde akp'den nasıl kurtuluruz"u araştırın. ben bi cevap bulamadığım için tası tarağı toplayıp yurtdışına kaçıyorum.

edit 2: ayrıldık.

6 yıl sonra gelen edit 3: #119717922 evlendik tekrar?!

devamını okuyayım »