william the bloody

  • 257
  • 57
  • 28
  • 2
  • bugün

2019 ekonomik krizi

tek tek cevap vermeye değmeyeceğinden---
'' bu ==yurtdışından geldim, bütün mekanlar full çekiyor, otellerde yeryok, ortalık lüx araba dolu, 1000'e öro bozduruyorum çuvalla para alıyorum, sizlerin bir eliniz yağda bir eliniz balda..siz nankörsünüz'' diye afra tafra atan insan müsveddeleri.
evet amcık ağızlar size sesleniyorum!
merkez avrupa da mal satmadığım ülke yok, ve bu ay eleman maaşları tarihinde ilk defa aksadı. .o 'yurtdışı' dediğiniz yerde sizlerin -büyük çoğunluğunuzun-o ülkenin alt katmanında yaşayan ezik, prestiji sıfır, kimsenin xikine saymadığı andavallar olarak ömür tüketiğinizi 10 yıl boyunca yakınen -- ve yerinde- gördüm.
merak etmeyin, sizi o siki 'f' 'd' ' b' plakalarınızla bu ülkede de xikine sayan yok.
en başta trafikte olmak üzere.
hem vicdansız hem zır cahilsiniz..kuru kalabalık yapmayın.
sizden ne köy ne kasaba olur, bu aşağılık komplexlerinizle gidin ötede eşelenin.
bizim derdimiz bize yetiyor zaten!
edit & ifşa= bu hırlayan sürünün %90'ı= 1.700 -2.000 euro brüt maaş alıyor arkadaşlar. bunun üzerinden %15-20 vergi kesilince ellerine 1.300 - 1.600 euro arası net birşey kalıyor. oradaki en alt katman bunlar. o ülkelerde sürekli aşağılanıp itilip kakılıyorlar. çünkü onlar 'auslander'.migrant, asyl
bu ezikliği nasıl atsınlar ? ekşide sağa sola hırlamaktan başka? bir de düzenli olarak yimpaşa, kombassana, gold gmbh' lara donlarını kaptırıyorlar. ergo? hem aptal, hem çirkefler!
bu zavallı ezik elemanlara asla özenmeyin, söyledikleri yalan, hayatları yalan.
onlar kayıp yaşamlar

devamını okuyayım »