wowozange

  • 85
  • 1
  • 0
  • 0
  • 4 hafta önce

total war rome 2

insanların, sorun yaşayan kişileri görsel tatmin manyağı zannederek "grafik ayarlarını düşürüp oynayın" diye kızarak eleştirdiği, fakat gel gör ki temelinde o tip bir senaryodan oldukça uzak problemler barındıran, total war serilerinin en sonuncusu.

grafik ayarlarını düşürmek ile ilgili bir mesele yok ortada. oyun bazı sistemlerde, özellikle de crossfire ve sli barındıran bilgisayarlarda oynanacak durumda değil *. ben ki bu serinin oyunlarına gönülden bağlı bir insan evladı olarak; grafikleri, kaplama kalitesini, shader'ları, dinamik gölge kalitesini, boku püsürü asla umursamayacağım elbette.

ancak oyun gerçekten oynanmıyor efendiler...

en düşük ayarlarda bile dokularda titreme * ve kayıp, anormal fps düşüşleri (aynı sahnede 45'ten 8 fps'ye düşüş olamaz), cpu ve gpu'ya yersiz aşırı yüklenmeler, ctd'ler, launcher kitlenme durumları mevcut. mesela bende oyunun menüsünde de problem var. hayatımda ilk kez bir oyunun menüsündeki butonların tamamen kaybolup, yazıların da deli gibi titreştiğini gördüm. ayarı düşürmek ile bu oyundaki menünün performansının nasıl bir bağlantısı olabilir allah aşkına? sanki oyun 97 yılından kalmış da, uyumluluk moduyla zar zor çalıştırıyormuşsunuz gibi tepkiler veriyor. rezalet.

oyunun çok büyük optimizasyon sorunları var *. şirketin ve steam'in forumları bu şikayetlerle dolup taşmış durumda. ve en kötüsü de çıkalı daha iki gün olmasına rağmen o kadar büyük bir tepki ve kötü şöhret kazandı ki oyun, geleceğinden korkar durumdayım şu an. umarım yarın yayımlanacak yamayla hiç olmazsa oyunun açılmama sorununu hallederler de, milletin öfkesi yatışır biraz. yoksa oyun emininm ki çok dolu, çok kaliteli. o "içerik" için total war oynuyor millet.

devamını okuyayım »
05.09.2013 21:56