xetex

  • 3186
  • 2
  • 0
  • 0
  • geçen ay

7 aralık 2009 tokat çatışması

hala ve hala kimilerinin "pkk iyi de çevresi kötüydü" argümanlarıyla, ne yumurtlaması gerektiğini tam da bilemeden tutunacak dal uydurmaya çalıştığı, hem kürt asıllı hem türk asıllı 7 tane genç ve masumun canına haince kıyılan pusu.

kardeşim ya ben körüm ya da açıklamayı eksik okuyorum.

pkk açıklamasında "yapmışlar ama hoş olmamış mı" demiş? yok veya "barışa uzanan bu saldırıyı tasvip etmiyoruz; bunları tasfiye edeceğiz mi?" demiş. ne demiş konu apo olunca? "vallahi ne yaparlarsa doğrudur o zaman, aynen de destekliyoruz, diğer birimlerimiz de isterse yapsın iyi olur" demiş. zavallı aydını da argümanları daha inandırıcı olsun diye aponun yanına meze yapmışlar.

durum bu kadar aleni ve kabak gibiyken bile, insanları aptal yerine koymaya hala yüzünüz var. hakkınızda yanılmak mümkün değil.

tabii aslında açıklamada ne yazdığının da önemi yok, gerçekte pkk bünyesinde bırak böylesi bir eylem yapmayı, çivi çakmanın bile herhangi bir terörist birey için ne kadar sıkacağını herkes biliyor. tam tanımıyla acımasız bir hiyerarşinin ve feodal kültürün hüküm sürdüğü bir terör örgütü çünkü.

terör örgütü demişken parantez açalım.

pkk sadece bir terör örgütü değil. uyuşturucudan kaçakçılığa, insan ticaretinden kadın ticaretine, kara paradan haraca dev bir suç organizasyonu. pkk bir holding. sadece para terörü fonlamıyor, tam ters istikamette terör de parayı koruyor. dtp konusuna hiç girmeyeceğim, kuklacı pkk iken kuklalar teferruat.

pkk kürtlerin üzerine yapışmış bir kan emicidir. kara propagandalarla beyin yıkayanlar, süslü sözlerle şeytanlarını koruyanlar, siyasi veya sosyal bunun destekçiliğini üstlenenler bu kandan, bu nefretten, bu karanlıktan beslenenlerdir. pkk ve uzantıları tasfiye olmadan hiç bir sorun da çözülemez.

tekrar sorularla kafası az basan veya milleti aptal kendini çok zeki sanan ahmaklara gelsin.

nerede kurmuş pusuyu?
hakkari'de, şırnak'da, cizre'de değil. kendisine tehditin t'si olmayan tokat'ta! çalıştır kafayı az..

peki kim kurmuş?
dersim alt birimi. dersim alt birimi zaten kurulu gelmişti di mi pkk'ya? ithal mal bozuk çıktı. zavallı kandil.

niye kurmuş?
niyesi basit! bildiğin cinayet. başka da hiç bir nedeni yok. lastik yakmamış, zılgıt atmamış, gitmiş durmadan canlı kalmayıncaya kadar delik deşik etmiş bedenleri.

ne yapmış?
7 masumu mezara yollamış. kapa gözlerini şimdi, kapa kapa. sen oradasın. arkadaşınla sohbet ediyordun. biraz ilerideki köyde belki birinin koyunu çalınmıştı. komutan hadi doluşun dedi, yola çıktın ve gülüyordun esprisine kankanın. ve bir ses duydun..

kim ölmüş?
kimi türk kimi kürt 7 tane 20 yaşında masum.

o sevgili önderiniz apo için "200 metrekare" isteğiyle bu fidanları en fazla 2,5 metrekareye sığdırdınız ya toprağın altında..

allah belanızı versin!

devamını okuyayım »
10.12.2009 19:25