yagibozan

  • 369
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

trmilitary

banlanan herkesin gelip burada hakkında ergen kızlar gibi ağladığı site.

paranoyak değil, takip edildiğinin farkında olan site. yunanca konuşan üyelerin yunan forumlarına girip "burayı izliyorlar" demişliği vardır. artık istihbaratın %95'inin açık kaynaklardan alındığını, 4chan denilen acayip mekandan cia'in yapamayacağı parlak operasyonların * çıktığı post-modern çağda yaşıyoruz. opsec'e dikkat edilmeli. her şey her yerde yazılmaz.

yöneticilerinin savunma sanayii ve askeriye gibi ergen mıknatısı konularda forumda içerik ortalamasını düşürmemek için demir yumrukla yönetilen site. kılıç paşa deli halit bey gibi yönetir, tek tıkta ban.

üyeleri arasında birçok muvazzaf subay barındıran site. "bilmiyorsunuz yha ;) " cekemezsiniz bu adamlara. allah baba günah yazar.

sert atatürkçü duruşundan ödün vermeyen site. aralarından bir iki ergenekon-balyozdan yatmış kişi çıkarsa hiç şaşırmam. gerçi ekşisözlük gibi kanserin harman olduğu yerde bu kötü olarak algılanabilir ama bilen bilir, anlayan anlar.

artık olmayan site. umarım temelli gitmemişlerdir.

yeni mecrası bulunursa hakkında yeşillendirilmeyi rica ediyorum. işti güçtü okuldu derken bakamaz olduk, yine de orada bir yerde olduğunu bilmek iyiydi.

devamını okuyayım »
23.02.2018 23:08