yagmur yapan

  • delikanlı (437)
  • 525
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

11 mayıs 2013 reyhanlı bombalı saldırısı

normal bir ülkede, bir hukuk devletinde, bir sosyal devlette şu anda ülke ayağa kalkmıştı. televizyona yakın değilim kontrol edemiyorum ama iddia ediyorum ki şu an hiçbir kanalda bu son yıllarda yaşanan en büyük olay hakkında özel program falan yok. ulan kaç kişi ölmüş be yazıklar olsun be. bu kadar mı iki yüzlü olunur.

akp'ye oy verenlerin elleri kırılsın. kırılsın çünkü o oylar yüzünden şu an freni patlamış kamyon gibi bir savaşa giriyoruz. daha biz de bilmiyoruz ama öyle. bu eller yüzünden bir sürü genç ölecek boş yere. o eller yüzünden satılmış medya nasıl bir mantık bilmiyorum ama olayı örtmeye çalışıyor. ulan başbakanın annesi öldüğünde o kadar ağlayanlar kaç kişi ölmüş hiçbir ey demiyor. ya bu insanlar başbakanın annesinden daha mı değersiz? yazıklar olsun be. insanlara değer biçip onlara göre haber yapanlara yazıklar olsun. bu akp türkiye'nin başına gelmiş en kötü şeydir ne olursa olsun.

ama bunlar bizim ülkemize müstehak. umarım ki daha kötüleri olur. bu nasıl bir yalakalıktır lan hala aklım almıyor. şimdi düşünün en yakın arkadaşlarınızı ailenizi falan sayın üstüne arkadaşlarınızı ve birkaç tanıdığı ekleyin anca 45 kişi ediyor. hepsinin öldüğünü düşünün çıldırırsınız. nasıl durabiliyor bu insanlar, nasıl hala gülebiliyorlar anlamıyorum.

1984, fahrenheit 451, planet of the apes birleşimi bir yer oldu bu ülke. ve gerçekten çok ağırıma gidiyor be.

ps: küfürsüz tamamladım vay lan.

devamını okuyayım »
12.05.2013 09:38