yamada asaemon

  • 2065
  • 76
  • 20
  • 12
  • dün

birim 731

son iki yüzyılda insanlığın düştüğü en dip iki noktadan biri.
diğeri de belçikalıların kongo'da yaptıkları.

2. dünya savaşında en büyük acıları ve işkenceleri görmüş iki grup batıda pek sallanamaz, çingenelerin ve doğu asyalıların yaşadıkları.

bunlara yapılan zulmün karşısında auschwitz beş yıldızlı otel tadında kalır.
yapılanlar yazılmış zaten, işin acı tarafları da yazılmış, bu işkenceleri yapan insanların hiç ceza almamaları (burada elde edilen bilgiler amerika ve rusya kimyasal silah üretim merkezlerinin açılmasını sağlamıştır bu sebepten bu insan artıklarına tek bir ceza verilmemiştir.) ömürlerinin sonuna kadar örnek bir japon samuray sınıfı mensubu olarak yaşamaları.

burada yapılanların arka planını anlamak için japonların aslında ne kadar ırkçı acımasız ve kendilerinden olmayan her türlü insana karşı nefret dolu olduklarını bilmek lazım.

bakmayın siz japonları aklamaya çalışan sapık insan artıklarına, daha 5-6 yıl önce confort women olayını anmak ve bir benzerini yapmak üzere yüzlerce japon bir otel tutup içini fahişeler ile doldurmuştu.

hayır nasıl bir şerefsizliktir ki ama japonları kötülemek için bu olayı kullanıyorsunuz oysa çok şeker adamlardır demek.

nasıl bir insan artığı bunu söyleyebilir, modern dünyanın gördüğü en büyük zulümden bahsediyoruz daha ötesi yok. insanlara yapılan işkencenin haddi hesabı yok, savaşın kaybedileceğini anlayınca tanık kalmasın diye bir kaç günde 50 binden fazla insan öldürülüyor ,toplamda ölü sayısı 300 bin'in üzerinde. en az 3000 kişiye yapılan işkencenin haddi hesabı yok ve iki japon yalakası ya ne gerek var bunları konuşmaya olmuş bitmiş diyebiliyorlar.

ve hala japonya bu yaptıklarını kabul edip özür bile dilemedi, ne de olsa confort women'ların hepsini öldürememişlerdi bu yüzden mecburen özür dilediler.

japonların eğer güç tekrar ellerine geçerse aynı şeyleri ve belki de daha kötüsünü yapacaklarının en büyük kanıtıdır bu sessizlik.

atom bombası denmiş, tokyoda düz bombardımanda ölen insan sayısı 2 atom bombasının öldürdüğü insan sayısından daha fazla ama imparator sığınağındayken normal bombardımanlardan etkilenmiyordu ama atom bombasından kendisini kurtaracak bir sığınak olmadığı için kuyruğunu kıstırarak teslim oldu.

devamını okuyayım »