yarabandi onbes mendil on bin

  • 435
  • 10
  • 3
  • 0
  • dün

tek eşliliğin erkek için işkence olması

katıldığım fikirdir. ben senelerce kendimi geliştirdim, ilişkiler ve aşk üzerine düşündüm, uzak doğunun sex kitaplarını okudum, yetmedi üzerine esneme hareketleri yaptım, nefesim yetsin diye cardio yaptım, götüm bacağım güzel olsun diye yürüyemeyecek hale gelene kadar squat yaptım, sarıldığım zaman her derdini unutsun da ona şifa olayım diye resmen astral seyahatler yaptım, monk oldum çıktım. ben yıllarca uğraştım da şeytanın cebinde saklı olan "kadın ruhunun kayıp parçası" nı çaldım, her kadın kendini benimle tamamladı, hepsi fikirlerimle aydınlandığını söyledi, hepsi hem aşık oldu hem de nefret etti benden. kadını mutlu etmek için o kadar empati yaptım ki bir yanım kadın oldu. harika yemek yapmayı öğrendim; kadın mutlu olsun diye. oturdum okuya deneye g noktasını öğrendim; kadın hayatının en muhteşem anlarını yaşasın diye. kirpiklerimden ter damlayana kadar spor yaptım; 15 dakkada götümden solumayayım sevişirken diye. kadın çıktığı zirveden hiç inmesin diye; dokunarak ve nefes vererek masaj yapmayı öğrendim, yatağımda kıvransın diye.

kısacası dünyanın en mutlu eden erkeği nasıl olurum derdine ben yıllarımı verdim, hala daha çalışıyorum ve okuyorum. şimdi sizin sikik toplumsal normlarınız yüzünden bu emeğimin meyvesini yiyemeyecek miyim? sırf götü boklu meriçler 1 kadına ancak yetiyor diye, haftada bir kez 90 saniye sik sok yapıp boşalıyor diye ben birden fazla kadını mutlu edemeyecek miyim?

çok eşliyim ve çok eşli olduğumu bütün partnerlerim bilir. çünkü ben yalan da söylemem. ben bu hayvanı kafeslerde tutsak yaşasın diye yetiştirmedim yıllardır. fikirlerinin duvarını yıkabilen, güneşe yakın uçabilen, ömründe unutamayacağı sevgi, sex ve mutluluğa ulaşmak isteyen tutunuyor dalıma. tutunamayanlar ise geldikleri karanlığa sıkıntı içinde dönüyor ve ara ara ordan ne kadar kötü biri olduğumu bana bağırıyor. kaplanlar süt içmez, başka kaplanla gezmez. seninle geçirdiğim süre sana ait olduğum anlamına da gelmez. beraber olduğumuz zamanın idrakine varıp mutlu ol veya o karanlıktaki tutunamayanlara katıl.

tek eşlilik partnerinin tepesine güreşçi gibi çıkıp, öpüp koklamadan, tatmadan, ruhuna işlemeden hızlıca gir-çık-boşal yapanlar içindir. boşaldıktan sonra sıçmaya gidenler içindir. tek eşlilik 30 yıllık evliliğinde bir kez orgazm olamayan kadın içindir. ben gecede defalarca orgazma ulaştırabiliyorsam seni bil ki sadece sende kalmam, tabiatıma ters.

tek eşlilik bana işkence, evet. yeni kadınlar tanıyamamak, ruhlarına işleyememek, gözlerinde ateşi görememek, o art arda ve şiddetli orgazmları yaşarken gözlerindeki şaşkınlığı görememek, omzunda uyurken ne kadar mutlu olduğunu görememek. kimse kusura bakmasın ama bana bu işkencenin yapılmasına müsade edemem.

devamını okuyayım »