yaz bunu guzel laf

  • 2203
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7 ay önce

patlicangil

hakkında yorum yapmak istemediğim yazar. fakat dayanamadım. maşallah gündemin ortasına çat diye oturdu. devlet sorunu haline geldi. sabah programı gibi ortalık ikiye ayrılıp birbirine saldırmaya başladı.

tiksiniyorum artık bu tip muhabbetlerden. bu tip muhabbetlerin bu raddeye gelmesinden. hepimizin kodumunun bir çorabı, kodumunun abazaları yüzünden oturup buraya entry girmemizden.

hayır bu ilk defa mı oldu? ulan sokakta bırak ince çorabı kot pantolondan tahrik olup taciz eden, tecavüz eden pek çok insan var. sanki bir bok yokmuş gibi kaçan ince çorap yüzünden tacize uğramış arkadaşı mı konuşalım? soruyorum ama konuşuyoruz işte. ne acı.

başbakanın ses kayıtları çıkmış, urla villaları yolsuzluğu almış başını gidiyor. ama bize ne yahu? bizim tek derdimiz ince çorap yüzünden sanal ortamdan taciz edilen bir kadın. biz kurtaracağız onu çünkü. günlerce haftalarca "ah canım.. mesajla taciz mi ettiler seni? yapma yahu.. evlerini ateşler salsın, allahından bulsunlar, bu erkeklerin hepsi aynı" diye yazıp bu arkadaşımızı gündemde tutacağız. daha fazla ilgi göstereceğiz ki unutulmasın. başka bir derdimiz yok çünkü.

vajinam var vajinam var diye yazacağına, bu yazısını alıp savcılığa versin. taciz eden kişileri de bir bir söylesin. tüm sözlük olarak kurtulalım şu dertten. zor değil. buradan yazmak bir boka yaramaz ilgi çekmekten başka. al benim de vajinam var. vajina vajina vajina vajina. napalım vajinan varsa lan? bırakın şu mağdurum ayaklarını. çok mağdursan gidersin yetkili bir yere şikayetini edersin. bizim de kafamızı sikmezsin.

yeter.

devamını okuyayım »