yediortalicizgili

  • mangal yürekli rişar (504)
  • 694
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11 ay önce

seni önce döverim sonra youtube'a koyarım çocuk

video çok güzel keyifle izledim ama çok pis anılarımı deşti. 2 yıl evvel ben motosiklet kullanırken bi herif beni arabayla kenara sıkıştırdı ben de delledim bağırdım şu aq aynasına baksana lan öldürüyordun diye. sonra adam sinirlendi kenara çek lan dedi ben de gel lan dedim çektim kenara.

adam arabadan bir indi allah belamı versin hulk. namaza duracaktım dövmesin diye ama erkeklik bokuna kaçmadım. memeler böyle tişörtü yırtmak istiyor ama tişört eve gidene kadar dayanmaya söz vermiş gibi. omuzlar metre kare hesabıyla ölçülebilir durumda. abi döversin tamam ama böyle kötü dövmezsin ya. kafamda kask vardı onu da bi hamlede çıkarttı aldı kafamdan sihirbaz gibi mübareğin çocuğu. vurdukça vuruyor ve her vuruşu bir öncekinden daha fena. hırsı da geçmiyor lan zaten dövdün sakinleş biraz. ya o kadar şeker o kadar doğal ve içten dövdü ki adama sinirim kalmadı. hatta hayata karşı sinirim kalmadı. hatta beklentim falan da kalmadı. adam tüm negatifliğimi aldı üzerimden sağ olsun. ama seri vuruyor, hızlı hızlı ve vurduğu yer içe doğru kavis yapıyor. kafam mesela 3 derece sağa eğik kaldı dünya gibi.

kavgayı ayırmaya geldi insanlar ama bu barzoyu tutamadılar. yaklaşık 45-50 dakika bifiil dövmeye devam etti. 5 kişi tutmaya çalışıyor ama o pes etmedi. seyit on başı gibi hiç pes etmedi ve yaptığı işe sonuna kadar inandı. sonra birden durdu. beklenmedik bir anda dayağı bırakıp sakince yürüyüp arabasına bindi ve gitti. yani öyle güzel bir dayak kıvamına getirdi ki beni muhtemelen zirvede bırakmak istedi, tıpkı seyit on başının savaş sırasında koca top mermiyi topun ağzına bırakması gibi. çok heybetli dövdü.

gopro vardı kafamda, hayata karşı böyle kırgın, üzgün falan olduğumda açıp izlerim. çünkü o vurdukça ben sekip geri gelmişim. güzel vurdu. sakinleşmeden vurdu.

devamını okuyayım »
09.04.2015 18:15