yesil kablumbaga

  • azimli
  • anadolu çocuğu (303)
  • 1455
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

en bi gercek sour

kendisine atılan mesajı gayet komik, yerinde ve yakışır bulmaktayım. gayet tiye alınması gerekirken, tam bir türk kızı edesıyla davranmış.
öncelikle, söz konusu başlığın *anlamını yahut ingilizceyi komple bilmiyor kendisi. burdan yardımcı olalım:

fuck : sikiş
buddy : arkadaş, ahbap

fuckbuddy: sikiş-arkadaşı olarak dilimize çevirebilir.

evet şimdi gelelim suale;
fuckbuddy aranıyor ilanına; ironi içerse dahi, 'arıyorum' konseptli her yazılan entry, bir tanım içermediği sürece, sözlük formatına göre de ben "sikişecek adam/kadın" arıyorum demektir. çünkü başlık ve içerik bunu tanımlamakta, yöneltmektedir. kimse bu başlıkta makale aramamakta haliyle.
dolayısıyla da,"bacım, sikişek mi"den "merhaba sevişelim mi" ye kadar olan skaladaki her şey mübahtır. okur, yorumcu bunun ironisini, ciddiyetini anlamakla yükümlü değildir. okur, yorumcu yazarın isteğine ve üslubuna* göre sadece cevap vermiştir. ne bir hakaret, ne de bir küfür mevzu bahistir.

sevgili en bi gercek sour istediği mahkemeye savcıya gitsin, sonuç değişmeyip rezil, alay konusu olacak ve dava doğrudan düşecektir. üstüne de deşifre olacaktır. hatta ben olsam, o tebligattaki ismiyle burada başlık açardım. ekşi sözlük sikiş arkadaşı aranıyor duyurularına yazan kendisi çünkü.

ben zaten batı tarafına özenip, o kültürde yaşamaya ve davranmaya çalışıp; g*tü sıkıştığında dönen hatunları anlamıyorum arkadaş. size üç beş beden büyük geliyor bunlar. aslında bir laf daha var tam böyle durumlar için "... yatmayacaksın". anladınız siz onu.
---
ışık hızıyla gg sebepli ispiyonlanmış. sonuçlarını bekliyoruz. beni de bir korku aldı şimdi. bana da dava açmasınlar lan.*

devamını okuyayım »
12.06.2012 21:55