yesnomaybeidontknowcanurepeatthequestion

  • 175
  • 18
  • 13
  • 1
  • bugün

müge anlı ile tatlı sert

olayın başını bilmesem de özeti şu şekilde;

tuncer adlı enişte- sahte cinci hoca- zorla senet imzalatmakta hapis yatmış- ablasının üvey çocuklarına taciz tecavüz ve şiddet suçlaması var- baldızın çocuklarına taciz tecavüz ve şiddwt suçlaması- baldızını öldürmekle suçlanması- baldızı tarafından tecavüze uğraması- ahmet adlı bir şahsın ölümünden dolayı suçlanması- iğne ile cin çıkarma yeteneği?- kuran hocalığı...

gibi belki daha çok ama henüz bu kadar marifetli bir enişte. sürekli birilerinin evlerini zorla alıp satma derdinde bir de.

anneanne- ruhsuz duygusuz cesetleri sabunla yıkamış kefenlemiş gömmüşlerdir diyen sonra da ben ne dediğimi biliyor muyum diyen bu tüp öldürme gasp tecavüz olaylarını fazlasıyla kanıksamış bir teyze.

aile teyzelerinin çocuğu kaçırdığını iddia edip teyzemizin oğlu böbrek mafyası diye suçladılar ama son tahlilde kadın evlere temizliğe giden mafyalıkla işi olmayan bir. kaldı ki en son biz öyle bir şey demedik deyip böbrekten vazgeçtiler :)

hala ise bu aile tarafından evinde darp edilerek zorla senet imzalamış. son anda komşulara sığınarak şikayetçi olup bunları hapse attırmış ama yeni yasa sebebiyle adam 20 ay hapiste yatıp çıkmış.

öldürülen kadın yaşlı kadının kızı. muhtemelen kendini aileye şıh olarak kabul ettiren enişte cin min ayağına kadına işkence yapıp tecavüz etti bi noktada da aileyle işbirliğiyle kadını yok ettiler. aile bireylerinin hiç biri olan olaylara şaşırmıyor hepsi bir ağızdan konuşuyor. bir ağızdan konuşamayanlar ise ifadelerini değiştirip ben ne dediğimi biliyor muyum minvalinde saçmalıyorlar.

müge anlıyı ilk defa bu kadar sinirli gördüm. en son keşke hepinizi toplayıp içeri atsalar dedi ve o kadar haklı ki. hepsi ağzından allahı düşürmeyip taciz tecavüz darp sahtecilik dolandırıcılık her türlü pisliği gözlerini kırpmadan yapıyorlar.

devamını okuyayım »