yeterefenim

  • 306
  • 46
  • 16
  • 0
  • dün

4 kadın zamanı

hande ataizi’nin emrivakiyle kredi kartı şifresinin verildiği program. şifre: 6250. yersen... sözde aref ghafouri denen şarlatan, kadının zihnini okuyarak kağıda yazdı. hande ataizi kredi kartı şifremi vermesek falan diyo. göstermeyiz falan dedi şarlatan sonra çatır çatır yazdı gösterdi. gerçek veya değil bi kere garip ve ayıp bir insanın kredi kartını izinsiz ifşa. neyse onu geçtim belli ki elemana biri önceden söylemiş kadının şifresini o da o yüzden ısrar etti kredi kartı şifrenizi düşünün diye. resmen rezillik.

sonra da derya tuna’nın çok sevdiği gittiği bi yeri düşünmesini istedi. orası da kabe çıktı. sahte dindarlık yavşaklığı da ayrı bi leş oluyo.

o kadar boş ve klişe bir zihin okuma düşünce empoze etme geyiği dönüyo ki, coca cola gizli kare koyuyomuşundan tut, gizli servislere kadar her öğe var, saatlerce taşşak geçilebilir.

adam zihin okumaya telekinesis dedi lan. ulan telekinesis zihin ile objeleri uzaktan hareket ettirmeye denir. kelimenin kökeni uzaktan hareket demek zaten. diablo da mı oynamadın? soysuz.

sinirleniyorum sözlük.

edit: aynı programda şef rüzgar diye bi eleman çıktı. et pişirirken antrikottan bahsediyodu. bu hande ataizi sordu neresi diye. adam antrikot yani but kısmından dedi. e ulan insaf lan! ben şef değilim ben bile biliyorum antrikotun hayvanın kaburga kısmından olduğunu. kelime zaten “entre” “cote”. cote yani kaburgalarının arasından çıkan et. düz fransızın bildiği şeyi bizim şef bilmiyo. bilmediğini farkedemeyen öğrenemez de..

sallıyo hemen “but kısmından”. ebenin amı dostum ebenin amı.

devamını okuyayım »
24.08.2018 11:10