yga

  • azimli
  • anadolu çocuğu (340)
  • 1055
  • 14
  • 3
  • 0
  • evvelsi gün

1112211.com

"şizofren" kelimesini bir hakaret olarak kullanmaya baslamıs, su katılmamış pezevenk ve de sik kafalı sığırların eline düsmüs bir adamın websitesi.

sizin ben olmayan haysiyetinizi, şerefinizi, beyninizi, kendinizi kültürlü olarak gördüğünüz bakış acınızı sikeyim.

bu adam bir şizofren, bu cok bariz, bu adam gelip suratına sıçsa, diyecek hicbir seyin, acabilecek hicbir davan yok, cünkü bu adamın cezai ehliyeti yok. he "var" mı diyorsun? cezai ehliyetinin olmadıgına karar verme süresi 15 günü gecmez, yapılacak testler sonucunda hastahaneye yatırılır, bu kadar basit "sanığın akli melekelerinin yerinde olmadıgına" cümlesi 5 kelimeden oluşur.

bazı beyinsizler asker kaçağı diye ihbar etmis, bu adam birliğine teslim olmaya gitse alınmaz, cünkü psikolojik yeterlilik testinden geçemez, işgörmez raporu alır.

atatürk'e küfür etti denmiş, bu adam babası olsa kafası bozuk bir anında ana avrat saydırır, ne atatürk'ü.

dünyayla ilişkisini ne yazık ki kaybetmiş bir akıl hastası bu adam, kanser olsa "kanser pezevenk" diyecek miydi bazı şerefsizler?

hayatında ne akıl hastası, ne akıl hastahanesi, ne de baska bir sey görmüs, sığır şeklinde yetişip sığır şeklinde giden bazı aile terbiyesi, eğitimi görememiş göt oğlanlarına dert olan adamdır.

allah kimsenin basına vermesin lafının doğruluğunu kanıtlayan bir hastalıktır bu hastalık, özellikle yakınları icin, bir insanın ölümüyle çoğu zaman eşdeğerdir cünkü.

adam tuvalete işiyor, ve sen buna "adam hasta" degil de "adam ne pismiş ya" diye tepki veriyorsun öyle mi amına koduğumun medeni ibnesi? senin edindigin medeniyeti de sikeyim.

bu adamı ciddiye alıp dava açmak, küfür etmek, laf sokmaya çalışmak, 5 yaşındaki cocuga bunları yapmaktan farklı degildir. cünkü bir şizofreni hastası, bu hastalıkla beraber muhakeme yeteneğini 5 yaşında 6 yaşında bir çocugun seviyesine kadar kaybetmiş olur. bilgisiz pezevenkler bunu nereden bilecek amına koyayım, şizofreniyi seri katil hastalığı zanneden anlayışsız, bilgisiz herifler bunlar.

bu hastalık, yaşamış, bilen insana böyle tepkiler verdirten bir hastalıktır işte, hakaret olarak kullananları, dalga geçenleri, bilmeden yorum yapanları tek tek sıraya koyup sikme isteği uyandırır.

devamını okuyayım »
09.08.2014 21:46