yin

  • 206
  • 11
  • 1
  • 0
  • geçen hafta

türk kızlarının telefon numarası vermeyi büyütmesi

ön not: işbu entry afc kesime yönelik olup diğerlerini sadece gülümsetecektir.

geriye dönüp düşündüm de (bayağı düşündüm) numarasını istediğimde alamadığım hiçbir kız olmamış, ne gerçek hayatta, ne sanal mecrada. bunda biraz garantici biraz da sezgisel bir adam olmamın da etkisi var sanırım, öyle önüme gelenden bodoslama tel isteyen biri olmadım hiç, elbette tercihlerim var.

birine numaranı vermenin gerekçesi o kişiyle irtibatta kalmak veya sohbeti biraz da telefonda ilerletmeyi istemektir; fazla da bu aşamada kalmayın ama telefon arkadaşı olmayacaksınız sonuçta (friendzone'u yersiniz). bakın ilerletmek dedim, demek ki numara almanın öncesinde de uygun çapta bir sohbet var, yani bir yatırım yapılmış, ama 10 dakika ama 1 saat ama 1 gün veya birkaç gün, duruma göre değişir.

numarasını vermesi için bir sebep var mı, seninle iletişimi devam ettirmek istiyor mu, keyifli ve ilginç bir ön sohbet yapıldı mı, bir paylaşım var mı? sonuçta telini birine/birilerine veriyor, sana vermiyorsa büyüttüğünden değil vermesi için gerekçesi olmadığından veya vermemesi için gerekçeleri olduğundandır, bu gerekçeler sizinle ilgili olabilir veya sizinle ilgili olmayabilir (ipucu: kıvanç tatlıtuğ'a da vermiyorsa sizinle hiçbir ilgisi yoktur, bunu baz alabilirsiniz). yeterince gerekçesi varsa ama siz hala istemediyseniz, ortam da müsaitse, telefonunuzu elinizden alıp kendi bile yazar şaşırmayın.

her halükarda, telefon almak işin basit kısmıdır, merdivenin ikinci basamağı filandır, ya da satrançtaki gibi iki-üç piyonu öne sürdükten sonra atı oynamaktır; ama asıl oyun sonraki hamlelerde başlayacak, daha kaleler, filler, vezir sahaya dalacak koçerolar. kimi agresif oynar, kimi temkinli gider, bazen rakip amatördür, bazen produr zorlar. kayıplara odaklanmayın, kısaca analiz edin, dersinizi alın, tecrübe sayıp önünüzdeki maçlara bakın. bu oyunda, satrançta olduğu gibi, stratejinizi hem anlık olarak güncellemeli hem uzun vadeli kurmalısınız.

evet belki sen oyun oynamak istemiyor olabilirsin, ama karşındaki oynuyor, bilinçli veya bilinçsiz. doğa böyle ve bundan maalesef kaçarın yok.

devamını okuyayım »
25.07.2018 19:40