yine tek mactan yatan adam

  • 4727
  • 138
  • 30
  • 5
  • bugün

yaran inci sözlük entry'leri

başlık: kızkardeşimin arkadaşıyla mutfakta yalnızdık

kardeşimin doğum günüydü. arkadaşı gamze "sabah sana geleyim, beraber pasta yaparız, sonra kardeşinin evine gideriz süpriz olur" dedi, tamam dedim. kızarkadaşımla aylardır aram bozuk, biliyorsunuz. sabah gamze geldi, mutfağa geçtik. kısa bir kot eteği vardı, üzerinde derin dekolteli askılı lacivert bluz. "meyveleri yıkar mısın" dedi, tamam dedim. lavaboyu açıp çilekleri yıkamaya başladım.

"ben de bulaşığa bir bakayım" dedi, benimle lavabonun arasına geçti. "gamze?" dedim, "bir tek su burada var" dedi. kollarımın arasındaydı. çilekleri yıkamaya devam ediyordum, elimi tuttu. yavaşça bir çilek aldı avuçlarımdan, küçük bir ısırık aldı.

hızlanan nefes alışlarını hissediyordum. çileği önce göğüs dekoltesine götürdü. "napıyorsun?" dedim.. seslenmedi, gülümsedi. "napıyorsun?" diye tekrarladım, çileği vücudunda gezdiriyordu.

"lan napıyorsun hayvan nimet o nimet" diye kükredim, çileği aldığım gibi tokadı çarptım. ağlamaya başladı. "çık git lan evden" dedim, "bunu bulamayanlar var lan" diye bağırıyordum. ağlayarak salona gitti.

ben de odama döndüm, stres atmak için iki el pes attım. konami cup'ta finaldeyim beyler.

devamını okuyayım »
24.03.2018 00:50