yokoylebisevgili

  • 1081
  • 5
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

facebook'ta eski sevgiliyi bulmak

çok af buyrun ama, bi şeyleri tuttuğunuzun göstergesidir. şimdi ben burda yazmıyorum, ama nasılsa aklınızdan geçti, heh, işte o canım.

şeker kardeşlerim, hadi diyelim bi sosyal, bi aktif, bir nebliim enternetsel olmaya karar verdiniz ve bilgisayar edindiniz(ki bok yemeniz burda başlıyor), internet de bağlattınız, hah şaane. millet size diyecek ki: "feysbuğun var mı?" (bana, şahsen, bu soruyu soranla daha da konuşmam ama, siz ben değilsiniz tabiy, devam ediyorum. feysbuk gavurca bi kelime, son harften ötürü ek aldığında yumuşamaz.)

e millet cayır cayır video, şarkı, nebliim hislenmelerini, fotoğraflarını paylaşıyor falan, siz de daldınız, hemmen en çabığından bi profil edindiniz. eveeeeeeeeeeeeet, başlıyoruz, ilk önce kim aranacak?

bittabi, eski sevgili!

buldunuz? heh, çogzel. o bulduğunuzu ikiyle çarpın, sonra yediye... eöö böyle değildi. heh, bulduğunuz arkadaş epey değişmiş di mi? hani siz, sizin için öldüğünü yandığını, hala aşık olduğunu, sizin için geberdiğini falan düşünüyordunuz; hatta "keşke birleşsek negzel olur lan?!" diyordunuz...

ama ne gördünüz? hatun/adam yeni sevgilisiyle daha kötüsü eşiyle objektiflere gülümsüyor! heh, açın bi bira. yok ya, bira değil, koşup gidip, bi küçük alın, ekrana bakıp hönkürerek ağlayın, "ah ulan arghhhhh, yaktın beniaaaaa" diye, hem de onun gelinlikli/damatlıklı fotoğraflarına bakarak.

mal mısın kardeşim? negzel hayat devam ediyordu bi şekilde, iyi kötü bi düzen kurduydun, ne şeyime güvenip de arıyorsun buluyorsun? kılavuzu karga olanın burnu, gider bulur alayı. aha, bak iki dakkada senaryolaştırdım. ondan sonra artık, intihar mı edersiniz, yok o beni aşar deyip kendi kendinize bunalımlardan bunalım mı beğenirsiniz, bilemem; zira o size kalmış.

oturun kıçınızın üstüne, milletle uğraşmayın. ayrıca bahar geldi, gidin çıkın, dolaşın, bulun birilerini.

not 1: bu entry, kesinlikle, eski sevgilinin "artık" evli olduğunu gördükten sonra girilmemiştir.:(

not 2: tuttuğunuzu artık bırakabilirsiniz.

devamını okuyayım »
10.04.2009 00:56