yokoylebisevgili

  • 1057
  • 5
  • 2
  • 0
  • dün

her aşk bir orospu yaratır

her aşk kendi orospusunu yaratır, diyerek destek verdiğim cümle. orospu kelimesinin kakofonik yankılarını bi yana bırakırsak hakikaten belli bi aşk değerinden sonra beyin, kalp ya da diğer uzuvlar yabancılaşır insana, ki bu yabancılaşma kadın ya da erkekte de farklılık gözetmez.

sanmıyorum ki herkes ilk aşık olduğu kişiyle hayatını sürdürsün. yoköylebişi. insanlar geliyor, insanlar geçiyor ahir ömrümüzden, ki bunu okurken muhtemelen bu cümlenin argo benzeri geçiyor aklınızdan. hayır, düzeltmeye kalkmayacağım, öyle gerçekten. cinsiyet/cinsellik tabularını bi yana bırakırsak, geçen her aşk bi şeyleri delip de geçiyor. seksist bulmayın bu cümleyi rica ederim, kadın erkek ayrımı yok dedik en başta.

bi noktadan sonra, ki kısaca eşik şiddeti diyeceğim bu noktaya, her kişi biraz kaybediyor kendini. biraz daha duygusuzlaşıyor, biraz daha eksilip kendini başkalarıyla tamamlamaya çalışıyor. orospu, sözlük anlamı dışında, onla bunla gönül eğlendiren, hormonlarını tatmin eden olarak alınırsa şayet, hepimizde biraz olan bi duygu bu. hepimiz orospuyuz minvalinde bi şi demiyorum, ama hepimizde eser miktarda var bundan.

nasılsa aklınızdan geçiyor şimdi, hadordan diye, cevap vereyim: ey bunu okuyan kişi, hiç mi yapmadın dediklerimi? ilk aşk, ilk dokunuş, ilk .. neyse işte, her birini şu an birlikte olduğun kişiyle mi yaşadın? öyleyse, bundan sonrasını okumana gerek yok, önünde saygıyla eğiliyor ve perdeyi çekiyorum.

gerçi, bunca cümleden sonra diyeceğim şey, hem biraz alakalı gibi, hem değil gibi...

aşk bitimli bi şey. ki insan isterse aşık olabilir, bu iddia benim ve benim gibi düşünenler olduğu bu gece ispatlandı. istediğin zaman aşık oluyorsan, bu biraz da senin kafanda işte.

derdimiz, kendimizi aşka adamak ise, buraya kadar okuduklarınızı unutun, delet ya rasulalallah deyin, devam edin, sevgiler efem.

ama değilse... aşktan kaçmak değilse de diyeceğim, o sizi esir almadan, hadi o cümleyi söyleyelim beraber, tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak, elinizden geleni yapın.

şöyle de bi şi var, saçmalıyorum sanmayın, varöylebişi, makul miktarda beklerseniz, aşk geçiyor. cidden. gerekenler, sadece siz ve düşünecek kadar ayık miktarda olan kafanız.

sadece onu düşünün. onu uyurken, uyumazken, yemek yerken, sevişirken-ki bu aşamayı apgıreyd kullanıcılara tavsiye ediyorum-, gülerken, ağlarken, acı çekerken düşünün. salak salak sırıtarak bakın çevrenize, kafanızda onunla cilveleştiğinizi asla belli etmeden. tutup bi simide beş milyon falan verin mesela. kızın arada, küsün, kavga edin, barışın. içinizden tabii. ona belli etmeyin hemen olanları. sessiz kalın, konuşurken ilgilenmez gibi yapın örneğin, oysa ki o an kafanızdaki medya pıleyırda kucak kucağa film seyrediyor olun.

sonra bi gün uyanın. eğer her şey yolundaysa, yaklaşık bi hafta içinde bu aşkın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile.

eğer geçmediyse, önce üstünüzdeki geçmişten kalan kokuları arındırın önce. kaliteli bi orospu olun olacaksanız...

şimdi tam da yeriyken, ağzımda cak cak sakızla, ayazda kalmış nefer orospusu sesiyle:

- aşık mı oldun canım? bekle geçer.

devamını okuyayım »
05.03.2009 00:01