yoroshiku

  • 732
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

cemaate yapılan haksızlıkları kimsenin konuşmaması

şu başlıkta bile nedeni belli olan durum. bu ülkede müslüman'a, laik'e, kürt'e etmediğinizi koymadınız. tüm bu cenahları kendi pis emelleriniz için kullandınız. müslümandan zekat, fitre, sadaka, kurban derisi alıp paraları yine o pis emellerinize alet ettiniz. laikleri bürokrasiden temizleyip kendi adamlarınızı yerleştirdiniz. kürtlere köpek muamelesi yapıp kck davalarıyla içeri tıkıp terörün devamını istediniz. vicdanınız yok, insanlarda vicdan arıyorsunuz.

ben müslümanım. size gıcığım 17-18 yaşında yani 98-99 yıllarında başladı. hiç öyle akp filan davası değil. fetoşun emirlerini allah'ın emrine üstün saydınız ya ondan gıcığım size. hak yiyin diyor ya size, siz de yiyorsunuz hani, ondan gıcığım size. hani gerekirse hakim satın alın demişti ya ondan bahsediyorum. hakkı yenenin kim olduğu da önemli değil ha. laik bir asker, kürt bir siyasetçi, ya da müslüman bir iş adamı farketmez. o, bir tane filistinli için ağzını açmayan fettuş var ya, hani ölen israilliler için içi kan ağlamıştı, o yüzden gıcığım size. israili otorite gören masum köylü hani.

bu nedenledir ki, size yapılanlara sesim çıkmıyor değil. her yerde diyorum burada da söyleyeyim. size yapılanlar o kadar az ki. o kadar gıcığım ki size, birinizi açlıktan ölürken görsem çöpe atacağım ekmeği yine çöpe atarım da size vermem. size vereceğim bir yudum suyu tuvalete dökerim de yine size vermem.

devamını okuyayım »