ytse jam

  • 1516
  • 0
  • 0
  • 0
  • 6 ay önce

esra pozan

yardakçısı aracılığıyla ekşiye pürtelaş tekzip verenlerden. dikkatinizi çekeyim ilgili entry'nin sahibinin zamanın ötesindeki 1 ve 3 numaralı entry başlıkları yine esra pozan. ayrıca entrylerinden anlaşıldığı kadarıyla lui viton çanta sahibi, ajia otelde düğün yapmış bir kimsedir, insan ayırmak gibi olmasın, ekonomik ve bununla ters orantılı sosyokültürel seviye ortada. tam esra pozan'ın "gelinlerim" dediği kitleye mensup bir profile sahip. kendisi eminim benim entry'i de kötülemiştir. meh.

esra pozan kendini kurtarmaya ve reklam yapmaya çalışmıştır. kendisine profesyonel bir pr'cıyla anlaşmasını tavsiye ederim. yazısı zaten birçok samimi olmayan tarafını ortaya koyuyor. hadi kendisi sözlük kullanımını bilmediği için forum ortamına meyletmiş, yardakçısı kokoş hanım da mı bilmiyordu acaba...

olayı tartışma platformu formatına çevirmemek için cevaben birşey yazmayacağım ama buraya yazarsam hem küçük düşeceği hem de utanacağı birtakım ayrıntılar var. sadece önceki yazmış olduklarımı otokontrollü yazdığımın bilinmesini isterim. anladığım ve gördüğüm kadarıyla kendisi çok sevildiği ve çok iyi bir insan olduğu konusunda ısrarcı, demek ki şahsımıza özel muameleye maruz kaldık, kendisi adam ayırıyor. sizi de her an ayırabilir, bilginiz olsun.

dikkatinizi çekerim, fotoğraflarını izinsiz kullandılar diye mahkemeleri aşındıran, benden yorum yapmadan önce kendisine danışmam gerektiğini düşünen kişi herhangi bir sözleşme olmaksızın, izinden muaf biçimde gelinlerinin fotoğraflarının portfolyo ayağına internette ortak paylaşıma açabiliyor.

ayrıca kendisi şahsen ya da sözlükteki kimse aracılığıyla bana ulaşmayı denememiş olup, doğrudan burdan şov yapma yoluna gitmiştir. ha, kimsenin bana ulaşmasını istemiyor ve beklemiyorum ama görünmeyen şeyleri de gün ışığına çıkaralım icabında...

devamını okuyayım »