yuzuklerinprensesi

  • hırçın golcü (265)
  • 506
  • 4
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

babanın anneyi aldatması

ben olsam söylerdim altını çizerek söylüyorum ben olsam. şimdi şöyle bir durum oldu. internetin evimize yeni geldiği dönemlerde babam internette arkadaşlık sitelerine üye olmuş. hanım öldü taze dulum, çocuklar üniversiteye gidiyor diye milletle konuşuyor. bunu gördüm hiç ses etmedim.

annemi çağırdım anne bak böyle böyle diye. annem akıllı kadındır. ertesi gün canım kocam bir rüya gördüm bilmem kim diye bir kadın şu isimdeki bir kadınla işbirliği yapıyor. bu kadınlar sana aşık olmuş numarası yaptılar, malını mülkünü alıp seni öldürdüler. yetişemedim kurtaramadım seni diye babama rüyasını anlatıyor. canı çok tatlıdır babamın bizim hanım bunu rüyasında gördüyse beni kesecekler galiba diye bir daha hiç internete girmedi. çapkınlık isteği başlamadan bitti.

yoksa hepimiz insanız hepimiz yolumuzu bir yerde şaşırabiliriz. ne olacağı hiç belli olmaz. benim annem internette milletle konuştuğunu bildiğini hiç söylemedi. bilgisayar bilmiyormuş, anlamıyormuş gibi yaptı ama hala çaktırmadan kontrol eder. demem o ki kadın eşinin zaaflarını biliyorsa bir şekilde kontrol altına alabilir. en azından bizde durum öyle oldu. başlamadan biten bir çapkınlık macerasına tanık olduk. hala arada arkasından dalga geçeriz babamın. bir rüyaya maceradan vazgeçti diye.

yani bu tarz durumlarda evlat araya girmemeli bence. iki yetişkin kendi sorumluluklarını alabilmeli, hata yaptıysa bu durumla yüzleşip sonuçlarına katlanmalı bana kalırsa. tamamen şahsi görüşümdür. her suçun bir bedeli olmalı diye düşünüyorum. eşim beni aldatsa yapacağım şey bellidir. boşanma davası açar, işten istifa eder. nafakamı ve neyi var neyi var neyi yoksa hepsini elinden alırım. benle sahip olduğu malvarlığını başkasıyla harcamasına gönlüm razı olmaz. karşıdaki kişi onu çulsuz da sevecekse birlikte tekrar edinsinler mal mülk. o onların problemi olur.

devamını okuyayım »
02.04.2018 13:51