zontiki

  • 179
  • 0
  • 0
  • 0
  • 6 ay önce

central rent a car

geçen pazar ilk defa kullandığım ve çok memnun kaldığım firma.

ilk olarak kiralamayı izmir adnan menderes havalimanında yaptım. tek günlük bir araca ihtiyacım olduğundan ve yoğun bir dönem olduğundan zaten bir çok firma tek günlük araç vermeye yanaşmıyor ama central böyle bir koşul sunmadan kiralamayı gerçekleştirdi.

ayrıca fiyatlarınında diğer firmalara oranla bana daha makul geldiğini söyleyebilirim.

araç araştırmamı firmaların internet sitelerinden online rezervasyon kısmında yaptım ama meğer boşa yapmışım. çünkü bulduğum araçları kesinleştirmek için firmaları aradığımda sitede çıkan araçların olmadığını vs. öğrendim. yani aslında online bir veritabanı yok, sadece sana orada araç modeline, fiyatına vs. baktırıyorlar o kadar. ancak central'in sorgu kısmı gerçekten online. yani araştırdığım ve bulduğum aracı bir arayım bakayım bunlar nasıl dediğimde telefonun karşısındaki beyefendi "sitede ne görüyorsanız o" dedi. sonuç olarak ödemeyi yapıp aracı daha 3-4 gün öncesinden kesinleştirdim.

bu işlemi yaptıktan sonra gelen tüm detayların yer aldığı mail ve telefon mesajları da insanın işini kolaylaştıran noktalar. yani izmir'i zaten çok iyi biliyorum ama bilmeyen biri için aracın alınış ve bırakılış yerlerini gösteren harita vs. güzel düşünülmüş.

gün gelip aracı teslim almaya gittiğimde ofisteki beyefendinin çok nazik ve ilgili olduğunu söyleyebilirim.

kiralamasını yaptığım aracı vermediler sonuç olarak. sanırım bir aksilik olmuş ki olabilir, normal. onun yerine aynı özelliklerde (manual, dizel vs.) bir üst segment araç verdiler.

aracı aldığımızda da bizim için iki şişe su, iki red bull ve 1 şeker koyduklarını gördüm. yani hepi topu 15 lira harcamışlar ama akılda kalıcı, güzel ve nazik bir hizmet vermişler.

sanırım bundan sonra kiralama ihtiyacı duyduğum yerlerde varlarsa başka bir firmaya bakmam.

devamını okuyayım »
16.06.2015 10:37