• falcao’ ya abidik gubidik adam demiş yazar. daha da bir şey demiyorum.
  • fanatiklik ve kıskançlıktan gözü dönmüş vasat altı yazar. luiz dias için nzonzi ve seri'yi üst üste koyar demiş. falcao için de vedat, falcao'nun 7-8 sene önceki halinden bile daha iyi demiş. yazdıklarını ilk okuduğumda dalga geçiyor sandım fakat ciddiymiş.

falcao için dedikleri
    nzonzi ve seri için dedikleri
  • boyle owencan gibi davranmaya calisan ama cok daha beyinsiz bi troll. daha cok harry potter’in tuvalet sahnesindeki gibi bişi.

eskiden trollerde de bi zeka, kalite vardı, bunun gibi mal degildi hicbiri.

yazik
  • (bkz: #97129368)

yatırımlarına dikkat etmesini tavsiye ettiğim kur ve futbol uzmanı. dhdjdkdkdkdkfkfkfkfkdk
  • her yazısında galatasaray'a laf atmayı becermesiyle hayranlığımı kazanmış bir yazar. abartmadığı sürece de eğlenceli bir troll.
  • dünyanın en komik adamı. tam bir beşiktaşlı profili.

rio ave maçı için son girdiği entrylere bakın:

ilk önce rahat kazanacağini yazmış.

maç sırasında eze eze yeniyoruz demiş.

maç bitince de lige odaklandık bilerek yenildik, zaten uefa avrupa ligi 2.-3. sınıf takımların katıldığı lig demiş:)
  • dün keşfettim. twitter'da ki alkolik hesabı ile trolluk konusunda yarışırlar.bence eğlenceli bir figür.
  • zamanınında 1. dereceden bi akrabasına, galatasaraylı birinin muhtemelen şey yapmış olabileceği bir yazar.
  • hayattaki tek gayesi galatasaray olan biri
  • beşiktaşlı olduğunu belirten ama şöyle en son girdilerine bakıldığında beşiktaşla ilgili girdisi olmayan insan. insan gerçekten hayret ediyor
hesabın var mı? giriş yap