şükela:  tümü | bugün
  • resmen kurulmuştur.

mesajlaşma yasak
    dostluk yok
    kızlar giremez.

mail havuzu oluşturuluyor. birim 232'nin üyeleri her gün kumbaraya 1 lira atıyor. mail havuzu kapatılıyor. mailler 5 yıl sonra mutlaka bir şekilde kontrol ediliyor (ayrıntılı saat verilecektir!!!!!)

5 yıl sonra 1 liraların sayımı yapılıyor.

gemi alınıp antarktikaya gidilecek. tabi kara ticarette yapılacak gemiyi geçindirmek için somalide vesayre.
    avusturalyaya gidilecek böcek yengeç bakılır oralarda
    galapagosda kaplumbağa sevilir.
    silah filan da alınacak sig seuer işte glock mlock.
    kuzey batı antarktika topraklarında wesley bilmem nesi miydi tam hatırlayamıyorum, orada penguenler var ve hava 0 derece yani kıyısında az takılınılır.
    hamburger stoğu olacak ve güvertede plak olacak, isteyen istediğini takar plakları çalacağız koleksiyoner öldürüp.
    hızlı olacağız, devletler saldıracak. norveç gibi ülkelere ton balığı satarak ablukadan kurtulacağız kuzey iskandinavya ekonomisini güçlendirerek balıkla.
    çöle gidilir tabi akdenizden yaklaşılır çöle doğru gemiden inilir. ama buradaki insanlar çok iyi davranmayabilir size.
    eğer çok parasız kalınırsa izlandayı işgal edecek yegane birimdir birim 232.
    tek üye benim birim 232'nin
    birim 232 üyeleri civciv desenli apolet diktirmek ve bot edinmek zorundadır.
    neyse ben 1 lira attım bugün.
    tek üye benim. kimse gelmezse sandalla giderim.
    alayına atar, ölümüne antarktika.

birim 232'nin açılımı çörekcik ordusudur.

not: birim 232 için herkes ne yaptığını yazabilir!!
    herkesin kendine has birim 232 aksiyon ve seyir defteri vardır ve buraya yazabilir! tanım yapmak koşuluyla.
    birim 232, ekonomi çerçevesinde tavsiyelere aldırmasa da, birim 232 için yapılan tasarrufları ağırlar. (örneğin bugün domatesin hepsini yemediniz birim 232 kumbarası için, kayıt altına alın)
    birim 232, günlük başka hiç bir yere yazılamayacak eylemleri kucaklar. örneğin elmayı yemeden önce öpmek gibi. bu, birim 232'ye yarayan eylemlerin özündendir.
    birim 232 de nefer yoktur herkes başkan idir.

birim 232 büyüyor.

not: kas değil vücut geliştirmeci erkek yasak. o da faşizmden değil ha yok. protein filan var ya hani iyi değil. böyle daha iyi normal şeyler.

swollenmember isimli yazar başkanın isteğiyle muhabbet kuşu beslemek yasaklandı. ama ben geri açtım. transkript olarak veriyorum. bazı sağlıkla ilgili şeyler yasaklandı onlara ellemedim;

sağlığı bozucu şekilde denizde tsunami olması yasaklandı swollenmember tarafından.

bu arada birimde kimse birbirini korumayacak, iyi dost olmayacak. az önce yasakladım. siz de bıkmadınız mı aynı şeylerden ? yasağı açmak isteyen varsa açabilir.

sözlük yazarlarından (bkz: rutubettin)e savaş açıldı.
    sözlük yazarlarından (bkz: am bi valans darvinoglu)a düşman olundu.

günde herkesin bir günlük çıktı vermesi gereken başlıktır, birden fazlası yasaktır bundan sonra. isteyen yasağı açabilir. istediği kadar girebilir. ama şimdi yasakladım ben. yasak. her gün bağışlar - yapılan eylemlerle ilgili transkript başkanlara iletilecek. iletmeme yasası da konulabilir ama geri açarım kavga çıkar.
  • hiç bir üyeye sahip olmayan en gariban birim.

kimse yok odanın kendine has sekteri de yok.
    çok kötü ağlatıyor bu birim beni kurdum ama kimse yok içinde bomboş.
    bugün 1 lira atarken kumbraya ağladım baya niye bomboş bu birim diye o kadar kuruldu.
    civciv apoleti de diktirdim ama kimse yok tıklamadı kapıyı.
    somaliyi basmak istemiyor mu kimse veyahut koleksiyoner yaralayıp plak kaçırmak ?
    bomboş, zifiri kuyu gibi kimse yok ben de oraya 1 lira attım hayaller gerçek olsun diye.
    iyi yani gemi de güzel olurdu 5 yıl her gün 1 liradan motorla giderdi uzaklara.
    bu kadar morons olmayın.
    iyi birim bu şuan kendine has tahsis edilmiş masası bile var. bana ait.
    bilgisayarı da var birim 232'ye bağışladım her şeyi hoparlör kulaklık.
    contigo marka seyyar şaşalım var suyu sıcak tutan bağışlıyorum.
    2 tane t-shirtüm var bağışlıyorum bi kot pantalon. ama ben giyicem.
    hepsi birim 232 mülkünde zengin birim 232 yükseliyor.
    bomboş içi ama kimse ilgilenmiyor antarktika mümkünatsız.

çörekcik ordusu gelecek için semiriyor, yükseliyor, yıkıyor ve büyüyor. lanetli yaşama sillesini indiriyor, para biriktiriyor, gemi almak için düşünüyor, taşınıyor.
  • izlandaya resmen savaş ilan etmiş birim. soğuk yeri seven almalıdır.

bomboş yaşıyorlar.

birim 232 army strength;
    three

iceland army strength;
    500 signed, tank

bu arada az önce birim 232ye kalem bağışladım sanırım biraz daha güçlendik yazı alanında.
    gittikçe gelişiyor her şey birim 232 ve hayat.
    güzelleşiyor her şey doğa yaşam işgalcilik.
    yakında somaliyle ilişkiler başlayacak şükür, sonra kandırılıp altın alınacak onlardan dolandırma yöntemiyle.
    zenginleşilip ton balığı ile iskandinavya güçlendirilip kuzey dostu olarak anılacak birim 232.

shine on you crazy birim 232.

not: 10 tane filan çakmak var bende. bazen düşünüyorum hepsini satsam 10 lira eder.

editzwei: beyler yanlış anlaşılmasın finans ve ekonomi yasak 10 lira hesabı mantık çerçevesindeydi.
  • kaslı fakat kısa bir erkek olarak katılıp katılamayacağımı şiddetle merak ettiğim birim. yalnızca kaslı olduğum için katılamazsam üzülürüm.

edit: katılabiliyormuşum. tüm kısa-kaslı-protein tozu kullanmayan arkadaşlara duyrulur.
  • savaş muhabiri olarak katılmak istediğim birim.
  • (bkz: beyler çok ezik gözüküyoruz sikicem)
    (bkz: çakmak bağışı atacak var mı)

not: beyler krem kullanmayı yasakladım o konuda ekonomi yapmıcaz, direk kullanmıyoruz kremi. ibneliğe lüzum yok. bu arada herkes başkan olduğu için krem kullanmayı geri yasalaştırabilir. bilemedim. yasalaştırmak isteyen varsa yasalaştırsın.

gelişmekte olan birim ama az önce küçük bir yaprak dökümü yaşadı.

(bkz: glock ve tığ bağışı lazım öncelik onlar demek)
    (bkz: dedim)

dövme bağışı ve manevi şeylerin bağışı yasak. para bağışlamak yasak. iyi alet bağışlamak yasak (macbook pro air 3) sadece basit ve kötü şeylerin bağışı izinli. çünkü gerçek ekonomi yapılmak isteniyor.

gemi alınacak.
  • sol göğüs adelem üzerindeki canım anam dövmemi bağışlamak istediğim birim. kalbin, sol göğüs adelesinin altında olmadığını öğrendiğim gün benim için tüm manevi değerini kaybetti o dövme fakat maddi değeri hala ilk günkü gibidir.
  • dünyanın en yalnız ve en yorgun birimi

krem bağışı konusunda yaşanan kavga nedeniyle kafe toplantısında am bi valans darvinoglu'nun birimden atıldığı birim.

bugün yayınlanan yeni bildiride şu konular inceleyazılmış ortama (ortamdaki panoya);

ekonomi önerisi; normal vanti yerine (bkz: usb vantilatör)
    ekonomik araba önerisi (bkz: skoda citigo)

dünkü sözlü münakaşada izlanda askeri kalbinden sıkışarak ruh oldu.

new calculate;

iceland 499 infantry, tank (icelandla ilginç bir bilgiyse vizeleri zor vermeleridir)
    birim 232; 7 amazing person, no tank

section b isimli yeni bir bölgenin açılışı da mümkün oldu tabi bu kazancın sevinci içerisinde. artık yapılan bağışlar section b'de birikip buradaki görevliler tarafından yolda satılıyor. sistem çok iyi.

zenginlik yakın.

(present world order; unit 232)

kardeş instütü http://images.iherb.com/l/fre-00306-1.jpg

amblem;
    http://en.academic.ru/…iki/86/vmfa-232_embossed.png

kardeş ittifak;
    swedish herbal instütüt. (herballe ilgilenen birim)

contact adresçiği;

xx4444 48684*03 343 s a n c t u a r y o f o r d ı n a r y p e o p l e 38523592835935

başlıklı her yer.

ezberden 10 çiçek türü sayamayan klandan atılacaktır.

hususi araba alımı yapılacaktır para birikirse.

(klan transkripti;
    ördek izdüşümlü transkripti beklenmektedir - yayımlanmıştır)
  • az önce forbes tarafından dünyanın en gariban birimi ilan edilmiş örgütümsü.

nedenlerini açıkca yazmış forbes;

üye sayısı 1
    tank yok
    krem sayısı; 1

örgütün amaçları;

büyümek ve gelişmek, inanılmaz olmak

örgütün istediği insan tipi;

normal, kassız insan

kızlara izin var mı ?

yok.

sıkça sorulan sorulara da yer vermiş forbes.

örgütün bilişsel gücü;
    92 iq by sandro (davit gueta dinlemediği halde)

örgütün üyelerdeki negatif radyasyonik etkileri;
    kamburlaşma, özürlüleşme gibi şeyler biraz, aptallaşma

örgütteki bağışlar nereye gidiyor ?
    bağış havuzuna gider. burada toplanılıp satılır. kazanılan parayla gelişilinir.

örgütün arabalar hakkındaki düşüncesi ve yasakları ?
    2002 model sonrası arabalar yasaktır.
    fiat palio 1.3 multijet yasaktır, seat leon yasaktır

iceland'e savaş açılması hakkındaki kınayıcı düşüncelere örgütün cevabı (femi örgütlerden lgbtt ve bazı örgütlerden gelen)
    iceland soğuk iklimli. adamlar tatile antalyaya geliyorlar. soğuk iklimi kim hakediyor ve buzul coğrafyasını ? burada biz varız. birim 232. birim 232'nin ilksi kuruluş amacı budur. fethet ve yönet.

örgüt niye mesajlaşmayı ve smsciliği yasaklıyor ?
    -birim 232 de kimse olduğu gibi görünemez. görüntülenmek ve iletişimcilik sıkıntıdır.

birim 232 eskiden üye sayısı kaçtı ?
    -7 idi ama herkes bıraktı, evlatsız öksüz bıraktı birimi. yetim ve gariban bıraktı herkes birim 232yi.

birim 232'nin bir diğer ismi de çörekcik. peki başka ismi var mı ?
    -var. elmacık.

(bkz: birim 232 içimde kanayan bir yaradır)
  • kremim ve iki adet bitmiş kalem pilim ile izlanda yolunda yanında olduğum birim.