şükela:  tümü | bugün soru sor
  • evet yanlis, gereksiz biliyorum.

ama bu cocugunun her adimini cekip sosyal medyada paylasan tiplere icten ice yapmak istiyorum bunu. altina cok tatli, yerim ben onu gibi yalandan mesaj doseyenlerin arasina bonba gibi bişey atalım istiyorum.

atalar, ah o atalar. bu tespiti yuzyillar oncesinden kargaya yavrusu şahin görünürmüş diyerek yapmis bile. benim cocugum yok, ebeveyn olsan anlardin hayvan diyenler cikabilir. ben nazara inanirim, lan bu tipin nesine nazar degecek koy gitsin diye dusunmuyorsam eger resim mesim de paylasmazdim. serefim ve namusum uzerine yemin ederim.

edit: atasözü
  • hocam gerçekten bu çocuk sizin mi demişti babamın bi öğrencisi.
    ne havaya girmiştim. büyüyünce anladım. niye bi makas falan almadı diye, en azından bi tebessüm falan...
    büyüdük hala değişen bişey yok. biz babamıza benzemedik, inşallah çocuğumuz da bize benzemez :)..
  • sen çirkin olduğunu söylesen de ona dünya güzeli görünmeye devam edecek.
  • fırt demiş poponuzdan düşmüş, maşallah.
  • çocuk ne yapsın yahu bu genlere doğmak istemiyorum mu desin ne desin.
    çocuk değil de antipatik anne baba ve onların gereksiz sosyal medya paylaşımları başka bir şey değil.
  • bu işin kibarcası yoktur. her türlü öküzlük olur.

hem adamın çocuğunun çirkinliğinden sana ne? yani seni niye geriyor bu durum? onu anlamadım.

o fotoğrafları da senin için paylaşmıyorlar merak etme. çok rahatsızsan da engelle ya da takip etme. görmeyiver.

dünya etrafında dönüyor sanan yazar beyanı.
  • neden söylenme ihtiyacı duyulmuş onu anlamış değilim. "kargaya yavrusu şahin görünürmüş." durumundan mütevellit söylenmesi gereksizdir.
  • keşke hamileyken sigarayı bıraksaydınız.
  • bazen söylememek söylemekten daha dürüstçe bir davranıştır.

ayrıca, çirkin çocuk yoktur, henüz ebeveyn ol(a)mamış insan vardır.*
  • bence eleştirilmemesi gereken başlık. kibarca demiş yazar; "yanlış ve gereksiz biliyorum" diye.

kibarca nasıl söylemeliii, nasıl söylemeliii? hmmmmmm....

"çocuğunuz sıçana benziyor hanfendi!"