şükela:  tümü | bugün
  • eğer sizde bir his oluşturmuşsa ya da sizinle bir şeyler paylaşmışsa unutmak da zor olacaktır. her gün buluşmayı düşünmenizin yanında sizin alacağınız cevapsızlık oluyorsa unutmak gereklidir. unutmak her zaman doğru olmasa da en azından hislerinize bir gem vurmanız gereklidir. çoğu kişi zamana bırakmayı boş söz olarak değerlendirir. size akıl verirler birde.
    her zaman kolay değildir birini unutmak, üstüne işin sonunda yalnızlık varsa daha zor olur. ancak içinizde biriktirdiklerinizi karşı tarafa iletebildiğinizde gerçekleşmeye başlar.
  • olmayan şeydir. an gelir artık bittiğini her şeyin yoluna girdiğini düşünürsün fakat tam o an , tam geçtiğine inandığın o an beraber gittiğiniz veya yaptığınız bir şey gelir aklına dan diye durursun. kalbin hızlı atar , nefes alış-verişin hızlanır her an onu görecekmişsin gibi fakat görmeyeceksindir , olmayacaktır çünkü bu sadece beynin kendisini onu görmeye şartladığından oluşan bir durumdan öte bir şey değildir.

baktın tek başına unutulmuyor , başka birini saracaksın. ondaki özellikleri yeni gördüğün insanda arayacaksın. bir yere kadar kendini buna şartladığında işler yolunda gibi gözükecek fakat tam o şartladığın an aradığın ile bulduğun arasında ne kadar büyük bir fark olduğunu anlayacaksın. kimse onun gibi olmayacaktır ve sen asla unutamayacaksın..
  • zaman alip almamasi ,kisinin sizde biraktigi etkiye ,size kattiklarina bagli olarak uzun / kisa suren eylemdir.
  • o birinin kim olduğuna göre zorluk derecesi değişebilen eylem.
    belki unutmak değil ama, hatırlamamak mümkün.
  • “unutmanın acısı, ayrılığın acısından farklı. ayrılık hüzne yakın, unutmak kasvete. yani birini er geç unutmaya mahkum olduğunu bilmenin kasvetinden bahsediyorum. birini yavaş yavaş unuttuğunun bilincine vardığın anların sıkıntısından bahsediyorum. o kişinin parça parça silinip alakasız hatıraların arasına karışmasından bahsediyorum. belki de neden bahsettiğimi bilmiyorum, sadece üzülüyorum, vasıfsız keder.”
  • kimi unuttuğunu dahi hatırlamıyorsan başarmışsındır.
  • kafaya inecek bi' adet 10x10'a bakar.
    sonrasınd bi' iki gün şişlik ve ağrı yanetkisi olabilir.
  • anılara format atmaktır.
  • "unuttuğunu fark edince de unutmuş oluyor musun?" diye sorduran eylem.
  • önce yüzünü unutursun.