şükela:  tümü | bugün soru sor
  • birisine vazgeçilmez olduğunu hissetirmek başlığının taşınması gereken yerdir.
  • sizi parmağında oynatmasına sebep olmaktır.
  • (bkz: just don't)

kadınlar gerçekten ya kendilerine kötü davranan erkekleri ya da kendileri gibi saftiriğin birisini seçiyorlar. başlıkta yazılanı tam manasıyla uygulamış bir mağdur olarak söz konusu kız arkadaşın kendisine kötü davranan yarmadan sonra bulduğu saftirik ile nişanlanmış olması tezimi doğruluyor olsa gerek.
  • ilk fırsatta tepenize çıkıp, üzerinizde waka waka dansı yapmasına sebep olacak hadisedir. sonunda da hayatınızın kazığını yersiniz. yapmayın/etmeyin. bir insan için böyle hissetseniz bile bunu o insana hissettirmeyin.
  • vazgeçtiğinizde size düşman olmasına sebep olacaktır.
  • sakın bunu yapmayın. bir kere yaptım köpekler gibi pişmanım.

eğer böyle yapıyorsanız %100 değeriniz bilinmeyecektir.
    karşı taraf tüm iyi niyetinizi suistimal edecektir.
    karşı taraf yüksek bir ihtimal sizden ayrılacaktır.

"ederinden fazla değer gevşeği kral eder. " bu sözü unutmayın.
  • bunu kesinlikle yapın. yapmadan büyüyemezsiniz.
  • artık o insanı kaybettiğin andır. bir daha sana eskisi gibi sevecen, iyi niyetli, şefkatli davranmayacaktır. ipleri eline almış ve yaptığın her iyiliği ve fedakarlığı zaten yapmak zorunda olduğunu söyleyecek, teşekkür etmeyecek ve yapmadığın zaman senle olan ilişkisine son verecektir.
  • sevdiğim kişiye yaptığım muameledir. ona kendini tam bir erkek gibi hissettirim, sahip olur, ait olur, vazgecilmez olduğunu hissettiririm ve sonra o bunu kaldıramaz, ne oldum delisi olur kendini dünyanın en sexi erkeği zanneder bi havalara girer işte onu o yükseldiği havalarda tek başına bırakırım. yine olsa yine yaparım henüz değer gördüğünde şımarmayanına denk gelmedim.

tanım: dünyanın en cici deneyidir. taktik icabı bile yapılması esas olan davranış biçimidir.
  • sizden istediği zaman vazgeçebilmesi için açık çek vermektir.

yapmayın.