şükela:  tümü | bugün
  • gün icinde 30 sefer calan radyolar var, sozleri de fena sayılmaz:)
  • sozleri:

o kadar oldu mu sahi
    yıllar mı geçti üstünden
    sadece bir kaç yalan önceydi sanki son görüşmemiz
    sahiden unuttuk
    mu tutunca başka ellerde
    belki de bir kaç beden önceydi seninle son sevişmemiz

kimlerden ayrıldık
    kime döndük yüzümüzü
    yalandan sevmelerle kapattık gözümüzü
    durup bir an sorsaydık kalbimize ilkimizi
    o yalan söylemez saklardı bizi

ben çok sevdim gözbebeğim
    her ne yaşadıysan farketmez
    sıkılırsan kaç gel yanıma
    benden sana zarar gelmez
  • değişik gökhan tepe şarkısı. diğer şarkılarına benzetemedim nedense. güzel olmuş ama.

'sadece bir kaç yalan önceydi son sanki görüşmemiz,
    belki de bir kaç beden önceydi seninle son sevişmemiz'
  • - ben 38ken...
  • gökhan tepe'nin sony müzik etiketiyle piyasaya çıkacak albümünün habercisi olan single. bir önceki albümde yer alan çok özlüyorum seni isimli şarkıdaki tat yakalanmaya çalışımış, fakat o kadar etkili olamamış şarkıdır.
  • powerturk fm de dinlerken böyle başta ve arada ''powerturk önce müzik'' diye mırıldanıyor mu bana mı öyle geliyor diye düşündüğüm gökhan tepe parçası.
  • az önce radyoda denk geldiğim gökhan tepe şarkısı.

"sadece bir kaç yalan önceydi sanki son görüşmemiz,
    belki de bir kaç beden önceydi seninle son sevişmemiz"

sözleriyle de şööyle bir derinden sızlatır, o kadar.
  • daha kaç vücut gerekli benim seni unutmama diyen teoman'dan sonra sevgiyi, aşkı zihninde beden, vücut gibi metalarla birebir eşlemiş birinin elinden çıktığı görünen şarkımtrak. hadi teoman'ın kredisi bol. icabında ironi de yapıyor olabilir. öfkeyle söylüyor da olabilir. şiir gibi sözler yazar bazen. ya bu pop zırvası ne?
  • gökhan tepe'nin yumuşak sesi, yerinde yorumu ve dinginliğiyle daha da güzelleşmiş yeni şarkısı. sözleri daha önce fazla işlenmemiş bir şeyleri anlatıyor, hele bir erkeğin sesinden dinleyince daha da dikkat çekiyor söyledikleri. hakikaten çok başarılı, çok özlüyorum seni'nin ardından cuk oturdu, güzel geldi, iyi geldi.
  • nakarat kısmı beni bitiriyor arkadaş. geçmişten biri çıkıp da söylesin istemiyorum, o yüzden nakaratına bitiyorum ya zaten. öyle ihtiyacım var zarar gelmeyecek birine, öylece kabullenip her ne geçtiyse başımdan sormadan dizlerinde uyutacak birine. sadece sıkıldığımda değil her anımda soluğu yanında alabileceğimi bildiğim birine. ama biliyorum ki aynı zamanda böyle biri çıktığınd karşıma yorucam yıpratıcam kendimi de onu da, çünkü artık kolay değil iyileşmesi yaralarımın. öyle bir anlayış öyle bir sevgi gerek bana işte artık. "benden sana zarar gelmez" lafını yürekten diyebilecek biri gerek bana, ve benim inanabileceğim.