şükela:  tümü | bugün
  • kesin hükmümüzü vermeden önce son dörtlüğüne bir bakalım:

"ben çok sevdim gözbebeğim
    her ne yaşadıysan farketmez
    sıkılırsan kaç gel yanıma
    benden sana zarar gelmez"

meriç lan bu!
  • "kimlerden ayrıldık, kime döndük yüzümüzü, yalandan sevmelerle kapattık gözümüzü' kısmı anormal vurucu gelen, son dönemlerde kaliteli sözleri olan şarkılara duyduğumuz hasreti bir nebze olsun gidermiş güzel şarkı. aferin gökhan, böyle güzel sözlü şarkılar yapmaya devam..
  • - ben 38ken...
  • az önce radyoda denk geldiğim gökhan tepe şarkısı.

"sadece bir kaç yalan önceydi sanki son görüşmemiz,
    belki de bir kaç beden önceydi seninle son sevişmemiz"

sözleriyle de şööyle bir derinden sızlatır, o kadar.
  • sozleri:

o kadar oldu mu sahi
    yıllar mı geçti üstünden
    sadece bir kaç yalan önceydi sanki son görüşmemiz
    sahiden unuttuk
    mu tutunca başka ellerde
    belki de bir kaç beden önceydi seninle son sevişmemiz

kimlerden ayrıldık
    kime döndük yüzümüzü
    yalandan sevmelerle kapattık gözümüzü
    durup bir an sorsaydık kalbimize ilkimizi
    o yalan söylemez saklardı bizi

ben çok sevdim gözbebeğim
    her ne yaşadıysan farketmez
    sıkılırsan kaç gel yanıma
    benden sana zarar gelmez
  • değişik gökhan tepe şarkısı. diğer şarkılarına benzetemedim nedense. güzel olmuş ama.

'sadece bir kaç yalan önceydi son sanki görüşmemiz,
    belki de bir kaç beden önceydi seninle son sevişmemiz'
  • nakarat kısmı beni bitiriyor arkadaş. geçmişten biri çıkıp da söylesin istemiyorum, o yüzden nakaratına bitiyorum ya zaten. öyle ihtiyacım var zarar gelmeyecek birine, öylece kabullenip her ne geçtiyse başımdan sormadan dizlerinde uyutacak birine. sadece sıkıldığımda değil her anımda soluğu yanında alabileceğimi bildiğim birine. ama biliyorum ki aynı zamanda böyle biri çıktığınd karşıma yorucam yıpratıcam kendimi de onu da, çünkü artık kolay değil iyileşmesi yaralarımın. öyle bir anlayış öyle bir sevgi gerek bana işte artık. "benden sana zarar gelmez" lafını yürekten diyebilecek biri gerek bana, ve benim inanabileceğim.
  • bir ara çok özlüyorum seniye sarmış, tekrar tekrar dinlemekteydim, bu ara da buna sardım hadi hayırlısı.. bazı şarkıların nakarat kısmının çok tekrar etmesi sıkar, oysa bu şarkıda bin defa tekrarlasa baymayacak sanki ama sadece 4 defa (evet saydım) söylüyor 'çok sevdim gözbebeğim..' diye başlayan güzelim dizeleri..

not 1: akustik hali daha bi güzel, evet..
    not 2: çok özlüyorum seni bir tık ötededir o ayrı :)
    not 3: çok özlüyorum seni 2009 un şarkısıymıs.. neredeyse 3 yıl olmuş dilime dolanalı.. o kadar oldu mu sahi? yıllar mı geçti üstünden..
  • bu akşam muck isimli olmamış diziyi ilk bölümü hatırına izlerken elemanın sahneye çıkıp söylemeye başlaması üzerine beni hüngür hüngür ağlatmış şarkıdır. ciddi anlamda sorunlarım var sanırım.

"sahiden unuttuk mu tutunca başka ellerden?" diyor ya bir de utanmadan, neyse tamam ben bir şey demiyorum.
  • gökhan tepe'nin yumuşak sesi, yerinde yorumu ve dinginliğiyle daha da güzelleşmiş yeni şarkısı. sözleri daha önce fazla işlenmemiş bir şeyleri anlatıyor, hele bir erkeğin sesinden dinleyince daha da dikkat çekiyor söyledikleri. hakikaten çok başarılı, çok özlüyorum seni'nin ardından cuk oturdu, güzel geldi, iyi geldi.