• yerli doug demuro
  • mazda gibi youtuber

herkes birkanı över ama doğanı izler
  • kendisini keşfetmem icemanr'ın youtube kanalı önerileri sayesinde oldu. ikinci el araç alma düşüncesinde olduğumuz için kanalı takibe aldım. şu son durumlardan sonra bence patladı bizim iş ama, kanalına hayran oldum asdfgfhgdfsd benim bir arabada merak edeceğim ne varsa anlatıyor çünkü. anlattığı detay şeyler, çoğu kişi tarafından önemsenmeyen ama kullanmayı bildiğinde konforu artırıcı detaylar. kısacası, aracı sadece petrolkafa olmuş araba manyakları için değil, sağ koltukta oturacak olan için de anlatıyor.

bir de akrabalığı var mı bilmem ama, tip ve ses tonu olarak ilkay zaman'a aşırı benziyor. hatta videosunu izlerken eve gelen eşim, videoyu görmeden sadece sesi duyarak "ne oldu yine ilkaya mı düştün" diye sormuştu.
  • otomobil konusunda dar imkanlarla dolu dolu video çekebilen adam.
    bütçesi yok ama vizyonu var.
    daha çok takipçiyi hak ediyor.
  • gayet eğlenceli incelemeler çeken eski yayın yönetmeni , yeni youtuber. uygun fiyatlı, piyasası olmayan otomatik araçlar için de inceleme çekerse çok sevinirim. bir de nacizane tavsiyem , sürüş esnasında kamera arka tarafta olursa aracın konsolunu ve görüş mesafesini daha net görürüz.
  • kırk dakikalık videolarının çarçabuk geçmesine şaşırdığım youtuber.

paylaştıklarının çoğunu izledim. anlatımı çok yönlü ve antika bir espri anlayışı var. böyle kahrederek güldürmek gibi ama hoş. volvo c30 videosu ardından araca hayran kaldım, alabilirim. fiat bravo hgt çocukluğumda fanatiği olduğum arabaydı, hatta bburago marka oyuncağını edinip uzun süre kitaplığımda biblo gibi tutmuştum. yine de tanımamışım. honda jazz videosu sonunda japon mühendislerinin pratik bakış açısına bayıldım. pazartesi pejosu olayı süperdi. şimdiden iki kişiye anlattım. fiat multipla'yı da senelerce yanlış tanımışım. toyota camry-lexus bağlantısı, fiat stilo ile tahtı sallanmak istenen volkswagen golf, hele daihatsu cuore anlatımı benim gibi güçsüz olana sempati duyan birisi için on numaraydı. hız uyarısı mükemmeldi. kia cerato, opel corsa, suzuki swift ... vs izlerken otomobil tarihleri ve pazarlama stratejileri ile ilgili de bilgilenmek ekstrası.

paylaşımlarının devamını dilerim.
  • #tbt'de yasamayi sever cunku guzel isler yapmistir, bunlari yaparken hep zevk almıştır ve yenilerini yapsa yine zevkle yapar bu net.
    lakin insanlara sundugu guzel içeriklere yenisini ekleme, daha iyilerini yapma ve sunma konusunda acayip vizyonlar sergileyip konu icraata gelince takipcilerin/izleyenlerin heyecanlarina bekledikleri karsiligi vermekte "tembellik" eden, ulkenin en bilgi dolu birkaç otomobil yazarindan biri.
  • https://www.youtube.com/user/birkand
    burada birçok başka başka aracı tanıtıyor.
    değişik şeyler var çok.
    otomobili hissederek anlatan kaç türkçe yayın var ki zaten.
  • youtube'da otomobil tanıtımını bence en iyi yapan kişi. üslubu ve diksiyonu harika, anlatacağı arabanın mühendislik kısmından tarihinden bile bahsediyor. yeni serileri değil de kıyıda köşede kalmış çok fazla bilinmeyen arabaları tanıtması daha çok ilgimi çekiyor.
  • tanımakla müşerref olduğum arabacı. biricik klr'imi almaya giderken yanımda duran kişi. taa evrimimizin derinliklerine işlemişler bir yerden-bir yere gidebilme lüksüne nail eden taşıtlara duyduğumuz sevgiyi. o sevgiyle öğrenir, anlatır, şirinleştirir.
    fıtı fıtı bininiz, marş sesini duyduğunuzda gülümseyiniz.
hesabın var mı? giriş yap