şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: #11015533)
 • university of london'a bağlı, genelde akşam eğitim verdiğinden logosunda baykuş ve meşaleler bulunan college. russell square'de bulunur, başkanı eric hobsbawm'dır.
 • 18 bin öğrencili londra'da bir üniversite. tarihi daha öncesine dayansa da resmi kuruluş 1920 görülüyor. `times higher education world university ranking 2010`'da ilk 200'de kendine yer edinmiştir bu okul. türkiye'de kadir has üniversitesi ile yanılmıyorsam spor hukuku alanında ikili anlaşmaları var. school of arts, school of law, school of science, school of business, economics and informatics, school of social science, history and philoshopy gibi fakülteleri vardır.

  okulun resmi sitesi,

  http://www.bbk.ac.uk/
 • artık öğrencisi olmaya 2 ay kalmış üniversitedir

  edit : birinci senem çarşamba günü alacağım dersle bitiyor.ılk olarak şunu söylemeliyim ki bu üniversiteden ilk öğrendiğim şey yunanistan'lı bölüm başkanının bir sınavı hatırlatırken kullandığı "time is flying" sözü oldu evet time is flying dostlar zaman görünmez bir elbise giymişcesine hunharca akıp geçiyor.
  ister marksist diyalektige gönül vermiş ol ister sav muhammed peygambere hiç fark etmez otuzuluk abilerden bir nasihat gerekse eğer oda "allah yeniden başlayanların yanındadir" yorulsanizda hayat elinizden akıp gidiyor hissine kapilsanizda sakın hedefe varmak için koşmaya başladığınız yolda yahu şuracikta biraz dinleneyim demeyin koşun! cigerleriniz buna inanın takat getirecektir aksi halde "time is flying"'

  seneye görüşürüz...

  daha da zor olacağını sandığım 2.sene bitti girmem gereken iki exam vardı bazı sorunlardan ötürü tam hazırlanamamıştım biraz korkuyordum ki bu sınavların 2 saatlik süre kısıtlamasını 48 saate çıkararak evde yaptırmaya karar verdiler bu çok iyi oldu sanırım sıkıntısız geçerim.

  seneye görüşürüz :)

  arkadaşlar an itibariyle 3. sene bitti herşey yolunda

  seneye görüşürüz.

hesabın var mı? giriş yap