şükela:  tümü | bugün
  • amele terliği. dış görünüş olarak da vasat baya..
  • geçen beğendiğim bir eva modelini plajda birinde daha görünce yine içim gitti aman alayım gitsin bırak indirime girmeyi katlanarak artıyor dedim şans mı desem ne bilmiyorum bir site 100 lira indirim kodu göndermiş bu markaya özel hiçte bakmamıştım halbuki netten. neyse aldım aşırı güzel bakmayın yazılan kötü yorumlara değiyor binbir muadili var her yerde ama ayak sağlığınızı düşünüyorsanız alın gitsin. zaten evaların suyla temasında sorun yok kauçuk gibi lakin diğer modellerin öyle olmaması sıkıntı. ayrıca onların tokalı olan modelleri de can yakıyor o sebepten geri satmıştım birini. tavsiyem parmak arası modeller ile bu suyla teması olan modeller.
  • crocs alanlara madem çok para vermeye razısınız bari bundan alın dediğim terliktir
  • cok dayaniklidir. 6-7 yil giyersiniz
  • bir dönem parlak hologram yansımalı renkleri moda idi. gerçi hala satılıyor da her neyse bende bunlardan iki adet vardı rose gold olanı hala seviyorum ama fuşya olan hoşuma gitmiyordu zaten bazı yerleri de soyulmuştu. 2 3 yıldır dolap bekliyordu. hemen sadede geliyorum bu fuşya terliği aseton ile sildim ve fuşya kısmı tamamen çıktı hafif hologram yansıması olan gri bi renk oldu. gri rengim de yoktu çok hoşuma gitti. e artık alabileceğimiz meblağlarda değil bi terlik olmuş 700tl. o yüzden dönüştürmek güzeldir.
    görsel
  • dört yıl önce, hanıma bunların plastik olanlarından aldık, klasik parmak arası modeli olandan, o günden bugüne ben üç terlik eskittim.,hanımınkiler eskimedi bu sene ben de bayıldım parayı aldım. valla cok rahat pişman olmadım, bakalım ne kadar uzun ömürlü olacak.
  • bu terliklerin ayağın şeklini aldığı ile ilgili bir efsane almış yürümüş. bu nedenle ilk başlarda ayağın her yerini ağrıtıyor ve su toplatıyormuş da uyumlanınca geçiyormuş. efsane diyorum çünkü bir kaç kez arka arkaya yenisini alıp kullandım ve bu bilgiyi dışladım. ilkinde çok ayağımı ağrıttı su toplattı o kadar para verdik diye giye giye ayağım alıştı. yani ayağım terliğe göre nasır tutup yamuldu. sonra aldığım tüm terlikler hiç problem yaratmadı. eğer her seferinde terlik ayağımın şeklini alacak olsaydı hep aynı şekilde ayağımı su toplayıp ağrıması gerekirdi.
    (bkz: genius detected)
  • dört ayrı ürününü kullandım (biri tatami) ayaklarım çok hassastır, her yeni ayakkabı, sandalet vurur ama bunlarda herhangi bir problem yaşamadım. bu nedenle verdiğim paranın her bir kuruşunu helal ediyorum ki o kuruşları bir araya getirsek küçük kasa kamyon anca taşır. (euro derhal değer kaybetmeli!)
  • rahat tabanına, şık tasarımına, yazın bütün elbise ve şortlarla oluşturduğu harika kombine kurban olunası marka. sevmeyenler, çirkin bulanlar ayakta rahatlık nedir bilmeyen deyyuslardır.* başlıkta birileri demiş ki bu terlik hediye gelir mi, hiç mi utanmanız yok? valla keşke almancı tanıdığım olsa da yağdırsa bana bu markanın bütün renk ve modeldeki terliklerini. öyle seviyorum bu markayı.
  • severek kullandığım tek terlik markası. anlık olarak ayağımda da yer aldığı için görsele de yer verdim. doğal mantardan üretilmiş olan tabanlıkları aynı zamanda ortopedik bir tasarıma sahip. hareketli yol koşullarına ve ayakla temas halinde kayganlaşmamaya göre tasarlanmış terlik kalıpları ise özel tırtıklar ve çizgilerle şekillendirilmiş. derin bir topuk alanına sahip olarak ve bu sayede ayağınızı iyice kavrar, daha sağlıklı adımlar atmanızı sağlar.

görsel