şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ankara'da her türlü ders kitabınını hemen hemen en ucuza buradan temin edebilirsiniz. sakarya caddesinde burger king'in yanındaki pasajın içersinde.

  unutmadan, kredi kartı olmadan da taksit yapabiliyorlar.
 • çok güzel indirimler yapan eğer istediğiniz kitap ellerinde yoksa not alıp 1-2 güne temin eden ve büyük oranda güvene dayalı bir anlayışları olan kitabevi. güvenilir olduğunuzu biraz hissettirirseniz taksit günlerinizde esnek davranabiliyorlar yani 2-3 ay geciktirseniz bile asarım keserim politikaları yok. bütün kitapları bulabilirsiniz. mesela 5 kitap alırsanız 1 kitap bedavaya gelecekmiş kadar indirim yapıyorlar hem de kredi kartı olmadan 5 taksitli olarak
 • ankara'nın en güzel yanının istanbul'a dönüşü olmadığının ispatlarından biri.
 • lisans eğitimine başladığımdan beri alışveriş yaptığım "kitapçım". eskiden nedense ikinci el kitaba karşı daha hoşgörüsüz idim. dolayısıyla her kitabı gider buradan alırdım. sağlam para yatımışlığım vardır kendilerine. kitapçı oldukları kadar yayınevi olarak da kendilerini geliştirmeye çalışıyorlar. iyi kitaplar basmaya başladılar. en ilginç ve güzel taraflarından birisi referans sistemiyle çalışan bir taksitli satış yöntemi kullanıyor olmalarıdır. üyelerden birisi size referans olur ve böylece üye olursunuz. sonrasında aldığınız kitapları beş taksite bölerler, taksitler gecikir canınızı sıkmazlar, en fazla referansınıza haber verirler falan. iyidir, valla bak.
 • artık müşterileri tarafından çalışan muamelesi görmeye başladığım kitapçı. seviyoruz.
 • ankara da fancy kitabevlerinde fancy fiyatlarla satılan her türlü kitabı nakit ödemede deli gibi indirimlerle alabileceğiniz cep dostu kitabevidir. sadece nakit ödemede değil her türlü ödeme şeklinde akıl almaz indirimleri vardır.
 • sakarya caddesi'nde meşhur peynirci'nin karşısındaki alt pasajda ve en sonda sağ tarafta olan kitabevi. bunu keşfeden bunu da keşfetti: (bkz: evrensel kitabevi) *
 • bugün sanırım resim özdenören'i gördüğüm kitabevi.
  aslında her gittiğimde o köşede bir tane kendi camiasında saygı gördüğü belli olan yaşı biraz ilerlemiş bir beyefendi oturur çevresinde 2-3 kişi onu dinler, çalışanlarsa olağan hayatlarına devam eder.
  müşteriler girer çıkar.
  iyi kitabevidir.
 • bugün ilk kez kitap aldım kendilerinden 60 lira tuttu içimden "lan acaba 50 desem ayıp mı olur" derken görevli "48 lira yeterli" dedi.

  dostta yüzünüze bakmayan görevliler nerede birleşikte sohbet eden okul soran görevliler nerede. siz siz olun tabelaya değil kitaba para verin birleşik'e gidin.
 • ankara da hem ucuza hem de taksitli alışveriş yapılabilecek kitabevi. neredeyse yirmi yıldır kitaplarımı aldığım yerdir. öğrenciyken taksitli alabildiğim param olmayınca bazen taksitleri aksattığım kitapçıdır ayrıca. gel zaman git zaman iş güç sahibi olup paralanınca da vefasızlık etmeyi kendime yediremeyip kitap almaya devam ediyorum.