şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tayyip'e ait beyanatta gecen kısım... ;;))

  --- spoiler ---

  "birleşik krallık 15 temmuz sonrasında gerçek bir dost olduğunu gösterdi"
  --- spoiler ---

  https://www.milligazete.com.tr/…konut-sahibi-olmali
 • vay ki ne vay . ırak tezkeresi amerikayla müzakere edilirken genel kurmay hiçbir ingiliz askerinin amerikalılarla gelemeyeceğini , daha dün bu ülkeyi işgale gelenlerin bu ülkeye asker gönderemeyeceğini açık açık söyledi . nerdeen nereyeee.
  ne hikmetse gerçek dostlarımız biz kıbrıs barış harekatında ingilizlerin kırmızı çizgilerini geçince önce asalayı kurdu , arkasından 76 da pkk yı kurdu
 • herhalde amariga 24 haziranda fisini çekecek, gorunen o ki simdi de ingilizlerden gorev suresi dileniyor.
 • arkadaşın halası şam belediyesi' nde mimardı, türkiye' ye bir gelişinde tanıştık bizi ısrarla davet etti , (o dönemde esat sevgili dostumdu) ve biz tam gidecektik ki dostluk bitti. mimar hanım orda kaldı. milyonlarca mülteci buraya geldi.
  ırak' ta ( süleymaniye)bir arkadaş hastaneye yönetici olarak gitti. işleri gayet iyi idi. biz de arabayla ziyerete gidecektik ki yöneticilerimize göre masumane tepkiler gösteren işid belası çıktı. arkadaş buraya geri döndü. binlerce mülteci ile beraber.
  liverpool' da yaşayan kuzenim işlerini iyice düzeltmiş bu yaz mutlaka gelin, tarih ayarlayın ben gidiş geliş biletlerini alayım diyordu. biz de işleri ona göre ayarlamaya çalışıyorduk. şimdi de ingiltere dostumuz oldu. kuzen büyük ihtimal türkiye' ye dönecek. inşallah yanında ingilizleri mülteci olarak getirmez.
  ben böyle şansın içine sıçayım. olmayalım arkadaş kimseyle dost falan. türk'ün türkten başka dostu yoktur demiyor muydunuz? sözünüzde durun.
 • vay be yılların hain, fitneci, islam ülkelerinin en büyük belası ingiliz gerçek dost oluverdi.

  aktroller aylardır temel karamollaoğlu'nun ingiliz vatandaşı karısını dillerine dolamışlardı şimdi ne yapacaklar acaba?
 • sıcak para kaynağı rotschild herhalde dedirten gelişmeler silsilesi. yakın bir zamanda toplantı da yapıldı sanırım bu ekiple. bunlara eline veren koluna alamadı şimdiye kadar. sonumuz hayrola.