şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ziraat bankasının banka kredi kartı borçlusuna 24 aya kadar aylık yüzde 1,10 ve 60 aya kadar aylık yüzde 1,20 faizle bireysel ihtiyaç kredisi kullandıracağını açıkladığı kredi türüdür.

bana 1.20 faiz ile 60 ay 30 bin lira verirse tadından yenmez.
  • bize de verseler de ev alsak diye düşündüğüm kredi. 1.10 oranla konut kredisi yok evladım ne ihtiyaç kredisi?
  • bu oranla ne verirlerse alacağımdır net. bakıcaz.
  • bence bu parayı direk eline nakit olarak vermeyecekler. takipteki kredi oranları fazla olan bankaları rahatlatmak için düşük faizli borç transferi gibi birşey.
  • bana balık verme reis, balık tutmayı öğret..
  • 60 ay ile yararlanmayi dusundugum guzel olay. bide suriyelileri atsak ulkeden super olacak.
    edit: devlet memuru olduğum halde kefil istediler. ne alaka amk gelir belgesi getirmişim işte.
  • eğer kredi kartı borcu başka bankadaysa, borcunu ödediğiniz kredi kartını kapatmanız gerekiyor ve o banka ziraat bankasına yeni kredi kartı vermeyeceğini taahhüt ediyor. normal kredi prosedürleri içerisinde kullanabiliyorsunuz sadece ve parayı size vermiyorlar. 31 aralık 2018 tarihinden önceki borcunuz direk kredi kartı hesabına ziraat bankası tarafından sizin adınıza ödeniyor.
  • banka takibine girmiş kredi veya kredi kartı borcunuz varsa yararlanamayacağınız kredidir.
  • dh ölücülerine rahmet okutacak potansiyel var ekşi ölücülerinde.
    paşam eline para geçmeyecek. banka havuzdan havuza gönderecek borcunu.
    60 ay vadelendirdin diyelim o borcu kapatmadan yeni kredi veya kredi kartını unut.
    varolan kredi kartında iptal olacak (borçlu olan)
    neden, çünkü sen borcuna sahip çıkamamış bir tüketicisin yarın yine aynı hovardalıgı yapacaksın! bunu önlemek için kartların iptal.
  • birleştiren değil daha çok ayrıştıran kredidir. borçların çözümü de asla bir kredi değildir.