şükela:  tümü | bugün
 • bencil bir yaşam alanına doğru evrilen hayatlarımız için, bir çıkış kapısı olarak gördüğüm hayattan zevk alma yöntemi.

  paylaşımın git gide azaldığı, arkadaşlarla bile zar zor bir araya gelebildiğimiz son zamanlara bir yumruk sallamaktan başka çaremiz kalmıyor. hayatı daha da anlamlı kılan, yan yana olmaktan başka birşey değil. keşke sadece sevdiklerimizle değil de, sevmediklerimizle de ‘belki sevebiliriz’ diye düşünüp, yani ön yargılarımızdan kurtulup o anları birlikte güzelleştirebilsek.

  hiçbir şeye keşke dememek için, hep beraber birlikte güzel desek.
 • gülşen, cem belevi ve ilyas yalçıntaş işbirliğinde yayımlanan bir şarkı. yanılmıyorsam bir içki markasının reklam şarkısı. şarkının sözleri gülşen'e, düzenlemesi ise ozan çolakoğlu'na yakışmayacak kadar vasat duruyor.

  https://www.youtube.com/watch?v=b0y6lcdy4ho
 • (bkz: tuzlu fıstık ve bira)
  nihat ve kovacevic gibiler. birbirini çok sever sürekli birbirlerine asist yaparlar. önce bir yudum bira, sonra bir tane fıstık. ya da önce bir tane fıstık sonra bir yudum bira.
 • reklamlarına bugün rastladığım ve bayıldığım oluşumdur. bu video serisinin devamı gelir mi merakı ve beklentisi oluşmadı değil. görücez bakalım.
 • sanırım, efes'in reklam yasağını delmek için kullandığı isim. ilk kez filmekimi sponsoru olduğundan farkettim. öyleyse böyle ülkede yaşamaktan ilk utanan ben olayım bari, insanlar rahat görünüyor.
 • sıkı benzerlik olması normal dediğim filmdir. keza çeken yönetmen aynı :) ayrıca birçok animasyonda kullanılan bu tekniğin adı da rotoskoptur. (bkz: rotoskop) film gerçek görüntüden animasyona doğru akar ve dönüşür. yönetmen zaten "hepsine ne fena" klibiyle tanındı ve bu tür işler yapmaya devam ediyor. destekliyoruz efendim.
 • birlikte geçen #50enfesyıl

  reklamda çalan şarkı

  çok zekice düşünülmüş reklamların hastasıyım. bu da onlardan biri. böyle incelikler, güzel kelime oyunları, göndermeler falan kalbimde taht kurdu vallahi. birlikte güzel reklamlarının sıkı takipçisiyim, bu sefer ne yaptı üstadlar diye izliyorum yeminle.
  yeni reklam da epey hareketli, göz doldurur nitelikte. gülten karaböceğin "kalbim çarpar" şarkısı da hoş olmuş.
 • birlikte güzel tarafından 15.si gerçekleştirilecek olan one love festivale katılacak sanatçılar açıklanmış. parkorman, birlikte güzel sahnesi’nde fransız müzik prodüktörü ve yönetmen guillaume ve jonathan alric ikilisinin dans müziği projesi the blaze; ingiltere çıkışlı electro-pop üçlüsü years & years; londra çıkışlı mercury prize adayı, soul ve blues şarkı yazarı michael kiwanuka; amsterdam çıkışlı afrobeat grubu jungle by night ve türkçe rap müziğin önemli isimlerinden kamufle, canlı orkestrası ve konuklarının eşlik edeceği “kamufle & brothers” projesi ile yer alacak.

  festival ile ilgili tüm detaylar için link: http://www.biletix.com/etkinlik/ypo01/istanbul/tr

  #buyazonelove #birliktegüzel
 • ihh,nın ajansının efesten çaldığı slogan. şaşırdık mı müslüman ? diyanet ve efes nasıl uyumlu ama değil mi ?
 • lp konserinde kesilen yayınlarıyla baya sıçtılar.
  günler öncesinde reklamını yapıp böyle ele yüze bulaştırmak da...
  kadın orada hayvan gibi performans sergiliyor, yayını izleyemiyor millet. zaten 3-5 kere yayını açıp kapadılar ama bişi değişmedi.