şükela:  tümü | bugün
  • bira demeden insanın canı nasıl bira çektirilir dersini veren filmlerdir. hayır efendim, o nasıl bir tuzlu fıstık anlatışıdır öyle :) izler izlemez mahalle tekelini arayıp bira sipariş ettim. izleyin izlettirin diye linki şöyle bırakayım: https://www.youtube.com/watch?v=tzi-drm_oyc
  • gece gece ozan güven reisin karizmatik sesiyle instagramda önüme düşüp beni patates kızartması-bira krizine sokan filmdir. :)
  • bira denilince akla gerçekten de tuzlu fıstık, patates, patlamış mısır gibi yancılar geliyor. alkol reklamı yapmanın yasak olduğu ülkemizde yancıların reklamını yapmak zeki bir iş olmuş. sevdim. ozan güven’in sesi de bir iç gıcırdatmadı değil.
    (bkz: can manay)
  • birlikte güzel ne la? diyerekten merak edip baktığım videolardır. bildiğin bizim efes pilsen’miş. :d
  • ozan güven’in seslendirdiği reklam filmleridir. valla memlekette efes ismi bile yasaklanmış adamlar hala bir şekilde cinyıs işlerle tüketicisine ulaşıyor.
  • youtube'da karşıma çıkan, bira gösterilmeden bira reklamı yapılan filmlerdir.
    tam yudumlarken karşıma çıktı bir de, gurbet elde özledik vallahi.
  • sanıyorum ki türkiye'nin ilk kripto reklamı. bir şekilde kitlelerine kendilerini hatırlatmak zorundaydılar, kaliteli bir çalışma olmuş ben beğendim.
    not : corona forever
  • demin instagram'da gördüğüm reklam filmleridir. cuma yorgunluğu var. tüm enerjim, motivasyonum bitti. kafam davul gibi derken izledim ve (bkz: 13 nisan 2018 akhisarspor beşiktaş maçı) için bira almaya markete gidiyorum şu an. hayat çok garip sözlük. (bkz: saldır beşiktaş)
  • yıl 2004, lisedeyim o zamanlar.. e46 kasa ile bmw aşkım tavan durumda, bir önceki sene e39 yerine gelmiş 5 serisi gibi 3 serisi de yenilecek. onun heyecanı ile aldığım otohaber dergisi var elimde.
    yıl 2004... lisedeyim, 15-16 yaşında. kapakta e90 3 serisi var, sayfayı bir çeviriyorum karşıma bir plaj görseli ve buz gibi bir miller fotoğrafı çıkıyor.

hayatında merak edip içtiği tek bir bira olan ben aklım çıkarak bakmıştım o reklama. buz gibiydi resmen. o gün hava ne kadar da sıcaktı, o miller ne kadar da davetkardı. ben 15 yaşındaydım ve canım ilk kez bira çekmişti.

bugün 28 yaşındayım, basılı medya araba dergileri satın almıyorum artık. elimde 5-6 inç büyüklüğünde bir ekran ile çeşitli sosyal medya sayfalarında dolaşıyorum ve o 15 yaşındaki şey oluyor. canım bira çekti!

ciddi ciddi eski dostu çekti canım. çakmakla açacağım bir tombul şişe almak için bu boktan yasak başlamadan önce 7 dakikam var. afiyet olsun bana
  • cin fikirli reklamlardır efendim. bu vergilerden sonra baya evde bira yapmaya baslamistim. kafam rahat şekilde 2 liraya birami yapiyorum. hatta ozilhan’in soylediklerinden sonra baya sinirlenmistim ama bu fikir baya iyi olmus. hakkını vermek lazım. biz türk’ler bu cin fikirlik konusunda baya iyiyiz.