• sürekli olarak bıkmak usanmak bilmeksizin
    a) giyim-kuşam-alışverişten,
    b) kıl-tüy meselelerinden,
    c) kocasından/sevgilisinden,
    d) dizi karakterleri, popçular vs. popüler ne varsa bahseden hadi bahsettin bir noktaya kadar dayandık amma ve lakin bu dünya dışında düşünen, okuyan, yazan, davranan diğer kadınları dışlayan, alay eden kadın güruhu.
    umut yok ki mutluluk olsun bu insanlar için.
  • hep olmadığı yerlerde olma isteği duyan insanlardır.
  • (bkz: recep tayyip erdoğan)

hırstan gözü hiçbir şeyi görmediği için eşi sürekli yanar dönerli kıyafetler giymek zorunda kalıyor hep, belki adam farkeder diye, yazık.
  • bencil insanlar
  • herşeyi senin iyiliğin için yapıyorum,diyenlerdir.
  • mızmız, bencil, sahip olduklarının asla değerini anlayamayan, sürekli dırdırlanmak ve şikayet etmek için sebep arayan/yaratan/bulan ve mutlu olmayı bilmeyen her bir kişi.
  • sevgi eksikliğiyle büyümüş insanlar. (kendimden biliyorum) asla ikna olmaz değer gördüğüne.
  • her ne kadar çoğu entry'de mutsuz, kederle beslenen, kötümser, kendine olmadığı gibi çevresine de fayda ve katkı sağlamayan, insanları sürekli yargılayan ve yaftalayan insanlar olduğu söylense de, benim gözümde; bu saydıklarımı göstermelik ve ikiyüzlülükten beslenerek sırf sosyal/cinsel/ekonomik menfaat sağlamak amacıyla insanlara gerçekte olmadığı gibi ya da olunması gereken hedef bir kişilik gibi gözükme çabasında olan insanlardır. malesef toplum genelinde birlikte mutlu olunacak insanların büyük kısmı aslında böyledir. birlikte mutlu olunamayacak insan özelliklerini taşıdıkları halde taşımıyormuş gibi görünmek zorunda hissederler ki kendileriyle birlikte mutlu olunabilsin, diğer birlikte mutlu olunabilecek insanlar tarafından! paradoksa gel :/
    gerçek kişiliğinden taviz verip olmadığı gibi görünmeye çalışan insanlar, kısa bir süreliğine kendilerini mutluymuş gibi hissetseler de, nihayetinde benlikleriyle baş başa kaldıklarında ilüzyon ve ikiyüzlülüklerinin sebep olduğu mutsuzluklarıyla yüzleşmek zorunda kalacaklardır.
  • paçalarından taşan kibre "kendini bilmek, kendinin farkında olmak" gibi über-mistik isimler takanlar.
  • hasan ali kaldırım

mümkün değil hacım.
hesabın var mı? giriş yap